Anděl Páně (2005)

Jediná česká porevoluční pohádka, která za něco stojí a kterou bych s klidným srdcem pustil svým dětem bez obav z toho, že pak budu muset kvůli nočním můrám měnit prostěradla a nebo se na mě budou koukat jak na idiota, co jim to sakra pouštím. Příjemná, poklidně a pohodově plynoucí pohádka v klasicky pohádkovém vyznění s příjemnými a sympatickými představiteli hlavních rolí. Hlavně dvojka Trojan - Dvořák opravdu řádí. Jinak režisér Strach dokazuje že je pilný žák a přeju mu hodně úspěchů nejen na pohádkovém poli.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Výborná adaptace Poláčkova románu. Přesně se podařilo převést tu pohodu a lidskost, která na vás dýchá z knížky. Herecké obsazení je velice dobré. Speciálně rodiče Bajzovi Dagmar Veškrnová a Oldřich Navrátil předváděli doslova koncert a se svými rolemi se naprosto sžili. A i dětské hvězdy se nenechali zahanbit zkušenějšími kolegy. Tenhle seriál opravdu můžu......Válenpajštus:-)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

No pokud by tenhle seriál nastavoval zrcadlo českému lékařství, tak bych se začal jezdit léčit na Slovensko. Podle tohohle seriálu by totiž prakticky každá nemocnice byla plná jedné velké swingersparty, kde se každý vyspal s každým, téměř všichni mají problémy buď psychické, zdravotní a nebo rodinné a navíc tak vyhnané do extrému. Uvažuju jestli odpad není trochu moc vysoké hodnocení

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Soutěž sem sledoval dokud tam byl Vladimír čech. On tam naprosto seděl. Jeho bručivý hlas a způsob moderování bylo výborné. Ostatní už seděli jen v jeho stínu.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Naprosto zbytečné a špatné pokračování osudů legendární nemocnice na kraji města je nemožným rejžováním na slávě svého předchůdce. Nemocnice na kraji města měla své nedostatky, ale byla výborně napsaná panem Dietlem a výborně lidsky zahraná představiteli rolí doktorů, sestřiček i pacientů. Každá postava byla hutná a propracovaná a celé to vyznělo mile a díky několika postavám, kterým vévodil vynikající doktor Štrosmajer pana Kopeckého, i velmi zábavné. Pokračování po čtvrt století je nudné, plytké, režie je nefbez efektu a o ničem, herecké výkony nevyrovnané, scénář je klasicky nereálny a podivný (i když se snaží nabádat k odsuzování rasismu), postavy jsou ploché a celé to vyzní studeně a nezajímavě.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Cirkus Humberto není nejlepší český seriál, ale rozhodně se mezi ně řadí. Výborná adaptace románu Eduarda Basse s vynikajícími hereckými výkony. Jeden z posledních seriálů doby totalitní ale taky jeden z posledních filmařsky poctivých seriálů, stavějících na kvalitním scénáři, výborné režii a výtečných hereckých výkonech herecké elity, která se na seriálu zůčastňuje.

Bohové a generálové (2003) odpad!

Panebože co tohle bylo? Neuvěřitelně tupá adaptace amerických dějin, s nulovými hereckými výkony (kolik asi pan Duvall dostal peněz), nudné režie bez špetky nějaké dobré akce a scénář je kategorie sama pro sebe. Ty tři a půl hodiny byly sakra dlouhé ale naštěstí to krátili srandovní srceryvné proslovy vojáků a nejsrandovnější ze všeho byla smrt genrála Jacksona na konci filmu. Jo já vím je to vážná věc, je to cynické se tomu smát a tvůrci chtěli aby to vyznělo monumentálně. Ale zkuste si pustit zhruba poslední půlhodinu a udržet vážnou tvář. Je to nemožné. Už jen ten rozhovor generála Jacksona a jeho manželky na smrtelné posteli je nesmrtelná : Ona: "Doktro říká, že za chvíli budeš v nebi. Máš nutkání se setkat se stvořitelem?" - On: " Myslím, že ano." - Ona:" Tak dnes večer budeš s nejvyšším pánem." a to všechno bez změny výrazu tváře. Absolutně Legen....počkej na to....dární:-)

Jedinečný (2001)

Chudák Jet Li. Tohle si opravdu nezasloužil

Pěst legendy (1994)

Bojové scény jsou výborné a závěrečný souboj patří k jedněm z nejlepších v historii kung fu filmů a ten úžasný buldočí styl boje Jeta Liho je uchvavující, ale mimo to je to obrovský průser. Příběh by byl určitě taky zajímavý, kdyby nebyl tak diletantsky a nudně natočený a tak amatérsky zahraný. Navíc sem snad v žádném filmu neviděl tak papundeklové vzezření kulis jako tady. Je to škoda protože ten příběh měl myšlenku ale prostě v kung fu filmech je herectví až na druhé koleji. I když kung fu filmy miluju tenhle bohužel nepatří k mým nejoblíbenějším a nezachrání to ani vynikající Jet Li

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Jeden z nejhorších seriálů všech dob. Ještě nikdy sem neviděl tak nudnou zábavu. Je to otravné, je to nudné, je to trapné a o herectví se tu ani nedá mluvit. Každý má naučené dva výrazy a ty používá po celou dobu. Je to největší tragédie v dějinách televize