Švestka (2001) (divadelní záznam)

Už při pouštění záznamu sem si nemyslel, že by se to dokázalo vyrovnat starším geniálním kouskům páně Cimrmana, ale hra je to výborná, vtipná. Zasmál sem skutečně od srdce. Jakoby tomu trochu chyběl děj, ale to je jen malá skvrna na jinak skvělé divadelní hře

Hodina zpěvu (1988) (pořad)

Milý dětský pořad s krásnýma a zlidovělýma písničkama dua Svěrák/Uhlíř. Jako dítě sem to měl rád

Talentmania (2010) (pořad)

Mareš už je hodně vyčpělý, Troška je ukecaný, Habera je zbytečně moc ostrý, Banášová taky zbytečně mele pantem a vůbec si nedokážu představit proč tam vlastně je Alena Šeredová. Že se dokázala svým talentem prosadit v Itálii? To nebylo talentem, to bylo kvůli vzhledu a plnému dekoltu. Je to nezvládnutý pořad, spíchnutý příliš horkou jehlou. A skutečně se tomu moc divím, že to Nova s Markízou při svých zkušenostech dopustili

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Musím Primu obdivovat. Ačkoli neměla s podobným formátem mnoho zkušeností (mimo velmi nepovedeného Robina Hooda) dala se s JOJkou dohromady a stvořili velmi zábavnou a kvalitní reality show. Moderátorské duo Prachař/Rausch si sedí a jsou vyborní a složení poroty je také velmi dobré. Kraus, Bílá i Jaroš nejsou zbytečně sprostí ani útoční a hodnotí soutěžící zábavně a v pohodě. Myslím, že se jedná o velice povedený pořad

Dokonalý svět (2010) (seriál) odpad!

"Co tohle sakra zase je?" : říkal sem si. když sem koukal na nový seriál ze života. Přiznám se, že už podle námětu sem si to podvědomě zařazoval do sekce jménem Kravina, ale rozhodl sem se že tomu dám šanci. Chyba. Věřte mi. Je obrovská chyba tomuhle dávat šanci. Dostanete to co vždycky u jakéhokoli mýdlového produktu. Plytké postavy, nudná režie, klasické zápletky...prostě jen další seriál pro ženy u žehlícího prkna. Myslím si ale, že to nepřežije. Je to jen další seriálový omyl stejně jako tomu bylo u seriálů Světla pasáže nebo třeba Zázraky života. Udělá se jedna sezona a pak se zapomene

Bohové musejí být šílení 2 (1989)

Méně svižné než předchůdce. V některých částech dokonce nudí. Přesto některé gagy jsou mistrovské a myslím, že jde o docela dobré pokračování. Nicméně tímto dílem měli bohové konečně dostat rozum

Bohové musí být šílení (1980)

Výborná, svižná, originální a navíc i když je už xkrát viděná, pořád dokáže bavit. Tuhle komedii opravdu můžu a rád na ni koukám při každé repríze.

Kleopatra (1999) (TV film)

Slabé, televizní a hallmarkovské

Zimní pohádka (2001) (TV film)

Já si myslím že tohle nové pojetí mohlo dopadnout dobře. Nápad to špatný nebyl. Udělat z toho pohádkové fantasy, inovovat pohled na trpaslíky i na zlou královnu. Navíc se to odehrává v nádherné kanadské divočině. Nápad to opravdu nebyl špatný. Ale měl to natáčet Tim Burton a mělo to natáčet studio a ne Hallmark. To televizní Hallmarkovské vzezření je tak patrné a režisérka se sice snažila, ale bylo jí to prd platné. Film nemá žádnou atmosféru. Je to opravdu škoda protože představitelé do svých úloh sedí, kulisy a prostředí je ejdním slovem nádherné a ani digitální triky nejsou tak špatné. Jediné co tomuhle filmu škodí je režisérka, hallmark a trochu kolísavý scénář