Machři (2010)

Po A-teamu a Postradatelných tady máme další týmovku plnou známých tváří. Tentokrát se hraje na odlehčenou notu a já musím říct, že se mi ten film moc líbil. Jo beru to, že tam několik scén vyzní do ztracena, že je tam zase moc velký důraz na rodinné hodnoty a ještě pár hříšků. Ale já se opravdu bavil. Partička hlavních představitelů jakoby ani nehrála. Přišlo mi, že opravdu sledujeme domácí video ze setkání kamarádů. Všichni herečtí představitelé hráli v naprosté pohodě a dokonce Rob Schneider se tady po dlouhé době představil v roli, ze které se mi nechce zvracet. Já si tuhle pohodovku dokonale užil

VyVolení (2005) (pořad)

První série - výborná a svižná show. Diváci vybrali zajímavé osobnosti, štáb měl zábavné úkoly a nápady. Přestěhování so slovenské vily ke konci neublížilo, ale spíš oživilo a navíc to byl jednoznačná primácký triumf nad do té doby suverénní Novou a jejím Big Brotherem Ostatní série - nudné, nenápadité s nudnými typy osobností a s totálním debilem Martinem Hranáčem

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Nova si říkala, čím by tak mohla zaujmout diváky ve voyeuristické reality show. Tak do pod dohled Big Brothera strčila pornoherečku, gaypornoherce, jakousi ruskou sektářku, roztomilého klučíka a divnou radio-moderátorku a pár ostatních. Vznikla hrozivě nudná show, ve které se díky mluvě účastníků prakticky hodinu v kuse pípalo

Výlet (2002)

Kvalitní český snímek, který čerpá ze života. Chvilkama je to ale trošku nudné. Co musím vyzdvihnout je Iva Janžurová. To je paní umělkyně. Její smích na hřbitově si pamatuju doteď :-)

Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)

Výborná divadelní adaptace výborného románu. Bavil sem se neskutečně dobře a asi měsíc sem z hlavy nemohl dostat písničku o paní Ježkové. Oceňuju hlavně výbornou dvojici Klára Sedláčková a Miroslav Táborský a jejich pubertální námluvy:-) - "Vy jste....?!?" - "Vy jste....?!?" - "DO HAJZLUUU!!!"

Road Trip (2000)

Hustý komedie prcičkovského stylu sice moc nemusím, ale u téhle sem se dobře bavil a až na několik vtipů, které se chtěli zavděčit pubescentním divákům, to byla sranda

Posel z Liptákova (1997) (divadelní záznam)

Zdeněk Svěrák v roli Smrtě je doslova neuvěřitelný. Z toho "Nashledanou" na konci mi pokaždé zamrazí

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Ladislav Smoljak ve své nejlepší roli. Spolu se Záskokem a Dlouhým, širokým a krátkozrakým nejlepší cimrmanovská hra.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Když sem to viděl poprvé tak sem se mohl smíchy potrhat. Miloň Čepelka odehrál v cimrmanových hrách několik výborných rolí, ale tahle mi připadla, že je jeho nejlepší. "Jako jediný jsem tady graduovaný." - "Ježišmarjá hochu. Kdo ti to udělal?"

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Historie, pověsti, souboj na meče, útok blanických rytířů a zlaté hov.....dárek. To všechno v téhle vynikající hře od Cimrmanologů. Navíc Jaroslav Weigel v jedné ze svých nejlepších cimrmanovských rolí