Osudový dotek (2004)

Kvalitní film se střídajícími se časovými liniemi, který mohu jedině doporučit a sám (nebo s někým) se na něj kouknout znovu. Navíc je to i mysteriózní žánr, tak co si víc přát. Verdikt: 4* a 80 - 85 %.

Nelítostný souboj (1995)

Když to vidí člověk poprvé tak si řekne: "Konečně si to tihle dva skvělí herci mohli spolu "rozdat" v duelu na filmovém plátně. " A dodá: "Fakt dobrej a napínavej film". Verdikt: 5* a 85 %.

Arachnid (2001) odpad!

Verdikt: Odpal ty odpade! 0 %

Tělo na tělo (2002)

Slabota, pravděpodobně dost slabý scénář, protože mě neoslovil ani Antonio Banderas ani Lucy Liu ani režie a akční scény si už taky nějak nevybavím. Co taky člověk má čekat od režiséra se jménem Wych Kaosayananda. Verdikt: 2* a 20 - 30 %.

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Sice relativně ucházející slečna po boku kopajícího a rvoucího se Jean-Claude Van Damme(a) je fajn, ale dějově je to velmi slabé, takže se to odrazí i na mém hodnocení. Verdikt: 2* a 20 % max.

Octopus 2 (2001) odpad!

Jak jinak chcete hodnotit odpad, než zvoláním: "Odpad!!!". Verdikt: odpad a 0 %.

Holky to chtěj taky 2 (2004)

Hnusné Němky a hnusní Němci chtěli trumfnout americké Prci, prci prcičky (American Pie) ještě na druhý pokus. Jejich snaha byla samozřejmě předem odsouzena k neúspěchu. Možná, že i ta 1* a 10 % bude moc vysoký verdikt.

Discopříběh 2 (1991)

Ladislav Potměšil a Rudolf Hrušínský nejml. jsou dobří, ale jinak film stojí jen a pouze na hudbě Michala Davida. Sám jako takový je de facto o ničem. Verdikt: 2* a 30 %.

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

Nemám odvahu se na to kouknout, ale kdysi jsem si to stáhnul (?) a dokonce i vypálil (!?!) a když jsem film proklikával, tak jsem uznal, že to bude pěkná s...ka! Rozhodně nedoporučuji. Verdikt: odpad! a cca 0 - 10 %. PS. Rozhodně se nedá srovnat co do kvality s původním filmem "The Blair Witch Project".

Memento (2000)

Tohle není úplně jednoduchý film na pochopení, nebo jsem byl při jeho prvním sledování asi lehce nesoustředěn, každopádně jistě má více než 3* ale budu jej muset skouknout znovu. Verdikt: 4 - 5* a 80 - ...%