Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

Totálně o ničem. Vůbec nechápu podstatu tohoto pořadu. Název nekoresponduje s obsahem. Franz nic nepředvedl, nic neudělal.

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad) odpad!

Mentální biceps Jaromír aneb ukázka jak se nemá politická diskuze dělat

Armageddon (1998) odpad!

Vyhýbání se ulomkům, přistání na asteroidu bez poškození. Zvláštní časová posloupnost...Willise odvezou do NASA, zatímco ostatní zůstanou na vrtu v Čínském moři. Aby je o dva dny později chytali už po celých USA. Affleck za pár hodin dokonce založil vlastní těžařskou společnost. To nedává logiku...jak to stihli? Raketoplán Columbia ve skutečnosti havaroval kvůli malému úlomku. Tady do raketoplánů narážejí obrovské kameny, v podstatě oholí půlku toho šutru…a nic :D Návrat absolutně bez problémů a poškození.

Atomic Shark (2016)

Tak tohle je nářez. Aspoň jednu musím dát za snahu o odlehčení.

Ať žijí duchové! (1977)

Mám totální averzi na ústřední píseň. Nikdy jsem nepochopil popularitu tohoto veledíla.

AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad)

Důkladně vyslovující Jakub Železný, který si při otázce “kdo vyhraje MS”, neodpustil politickou odpověď. Ale sportovní AZ je příjemným oživením, byť fotbal nesleduju.

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

No tak to je velká jízda :D "Jiří, co tam dáváš za sýr? Babica: Prosím Tě, to je gouda. Sapík: Takže taková pizza ze severu....Sapík: Jiří, úplně Tě vidím jak stojíš, házíš to těsto a zpíváš ty jejich italské arie. Nejlepší zábavný pořad v historii televize Barrandov. Dva střelci u plotny...kilogramy másla, hektolitry smetany, oleje, tuny skvělých hlášek a uvolněná atmosféra. Zkrátka...Jiří, pojej se na to! To je vono Jiří

Babicova televize (2021) (pořad)

Pohodář Džordž, žrádýlko naprosto v pohodě. Jirka se našel, tohle mu sedí. Když se člověk s odstupem podívá na Dobroty, tak se nelze zbavit dojmu, že ho tehdy postavili před kameru, dali mu recept z Mimibazaru a Jirka to prostě jen “prodal”.  Každopádně, zatímco jeden něco v době covidu vytvořil, baví jej to, stejně jako diváky, druhý se opakovaně vrací do xté reinkarnace kdysi populárního pořadu. A ten první, v tomto případě Jiří, k tomu navíc nepotřebuje podporu v médiích.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Solidní násyp v podání Jirky "Žožo" Babicy. Brutální hlášky, zajímavé myšlenkové pochody a legendární servírování. Asijská kuchyně, bretoňské řízky nebo cibulové rizotto. Prohodím, zapnu pod pánví, kostičky, čtverečky.... "teď to nechám lechce to...ták". Proč to vlastně dělám? :D Zkrátka smršť nezapomenutelných úvah a instrukcí. btw.: Jirko...co to je ten "kvalitní švýcarský povrch"?. Materiál "Švýcarsko" neznám. A guláš komoušského prasete Havla si opravdu nedám.