Živý terč (1993)

Ta první bojová scéna je prostě kultovní.

24. Český lev (2017) (pořad)

Banášová výborná...a tím to končí. Drtivá většina ocenění pro Masaryka, který byl nasazený jen pár dní před vyhlášením...to není moc fér vůči konkurentům. Na druhou stranu excelentní PR. Tohle dostane do kin pořádnou masu zvědavců. I kdyby film zklamal, má díky Lvům splněno. Na pár facek opět Issová, která musí politiku tahat úplně všude.

Chart Show (2017) (pořad)

Nova opět přišla s totální bombou.... která se u našich východních sousedů vysílá tři roky. Všichni to ví, všichni to znají, jen na Nově se tváří, že vymysleli něco převratného. No a samozřejmě nesmí chybět Bouček...

Sejmi prezidenta (2014)

Co to sakra je? To jako fakt toto? Já tohle nehodnotím, nevím co si o tom myslet :D

Okupace (2015) (seriál)

Strašná slátanina....

Klub poslední naděje (2013)

Moc velká paráda.Matthew podal vynikající výkon....nicméně bych si na jeho místě dokázal představit Chrise Balea.

Vabank (2001) (pořad)

Nekompromisní a dramatický výraz… v kombinaci s “3 2 1 AKCE!” v podání Slávka Boury.  Jeden z posledních zábavných pořadů na konci původní novácké éry VŽ

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Pořad který nenadchne ani neurazí.Odborníci na internetu uznávají jen ceckatou indiánku Polhreicha.Jakýkoliv jiný kuchař je pro ně amatér a zoufalec.Ať už Dalibor Navrátil,Radek Šubrt,Radek Kašpárek atd.Odborníci uznávají jen Pohlreicha. Deník Dity P. není žádná jízda,ale jako inspirace velice zajímavé.Uznávám,že Dita nepůsobí vyloženě sympatickým dojmem,ale umí a to je hlavní.