Need for Speed (2014)

To vubec nebylo spatny, splnilo to ocekavani, o moc vic z toho uz ani vytahnout neslo, bohuzel na 4 hvezdy to ale nema.

Hanebný pancharti (2009)

Je to neskonale nudny a dlouhy, na to se proste neda koukat, alespon ne strizlivej a pri plnem vedomi.

Kámoši až na dno lahve (2013)

Oddechovka, ktera neurazi. Mozna by to mohlo byt o dost lepsi kdyby si alespon jedna z hlavnich postav sla vice za svym, ale to uz by byl jiny pribeh.

Hitchcock (2012)

Překvapivě hezky natočeno, stravitelné beze zbytku.

Sicilský klan (1969)

Uvodni melodie s neskutecne iritujicim a nepatricnym brnkanim, ktera se bohuzel ve filmu mnohokrat opakuje mne pokazde vyrusila z deje natolik, ze jsem zvazoval, jestli to vubec dokoukat, neco takoveho by se spise hodilo do spagety-westernu, ale ne do krimi. Z dnesniho pohledu naprosto nezajimavy nudny film s francouzkymi herci, ktere ja uz nepamatuju.

Zkrat (2011)

Humus.... Kvalitni herci, perfektni zapletka, dobre zpracovane lokace, ozvlaste dublin se mi libil....ale to zpraSovani, proste uplne o nicem, skoro jako sekvence z nejakeho krimi serialu poskladane namatkou k sobe, a to je vsechno, zadne propojeni, zadne napeti, zadne "a jsem zvedavej co bude ted", zadne "ta hlavni hrdinka je fakt dobra" - misto toho je tam gorila, co i kdyz spadne tak ze by si zlomila pater, tak zase vstane, otrepe se, a jde dal... chybi tomu uz jen razitko "podle skutecne udalosti" a roztresena radoby dokumentarni kamera, chjo. Predpokladam ze pribeh je podle knihy, neumim si predstavit, ze by si to tihle filmovy amateri dokazali vymyslet, skoda, jiste to melo mnohem vetsi potencial.

Sezóna zabíjení (2013)

Ten De Niro zacina bejt docela dobrej herec, mozna jeste par let a mohl bych si ho oblibit... :-)

Časové pásmo bylo změněno