Špatná výchova (2004)

Postavami ve filmu jsou homosexualove, transvestiti, pedofil, maskerka a matka, no proste parada...

Šigacu monogatari (1998)

Tak az na to ze to bylo doslova o nicem, prakticky bez deje...tak to bylo alespon slusne natocene.

Do Říma s láskou (2012)

Jedna sklenicka vina, horke letni pocasi a zkouknuto jako nic na jeden zatah :-)

Stalingrad (2013)

Ukecane, nezazivne, zbytecne.

Need for Speed (2014)

To vubec nebylo spatny, splnilo to ocekavani, o moc vic z toho uz ani vytahnout neslo, bohuzel na 4 hvezdy to ale nema.

Hanebný pancharti (2009)

Je to neskonale nudny a dlouhy, na to se proste neda koukat, alespon ne strizlivej a pri plnem vedomi.

Kámoši až na dno lahve (2013)

Oddechovka, ktera neurazi. Mozna by to mohlo byt o dost lepsi kdyby si alespon jedna z hlavnich postav sla vice za svym, ale to uz by byl jiny pribeh.

Hitchcock (2012)

Překvapivě hezky natočeno, stravitelné beze zbytku.

Sicilský klan (1969)

Uvodni melodie s neskutecne iritujicim a nepatricnym brnkanim, ktera se bohuzel ve filmu mnohokrat opakuje mne pokazde vyrusila z deje natolik, ze jsem zvazoval, jestli to vubec dokoukat, neco takoveho by se spise hodilo do spagety-westernu, ale ne do krimi. Z dnesniho pohledu naprosto nezajimavy nudny film s francouzkymi herci, ktere ja uz nepamatuju.