Jo (1971)

Hrozně stupidní, ani skvělý Funes to nezachrání (a to jsem viděl verzi dabovanou panem Filipovským).

Hellboy: Královna krve (2019)

Přeplácaný, zmatečný, nesouvislý bordel plný "cool" digiefektů a hlášek. Vše působí až moc snaživě, upoceně, snaha zapůsobit za každou cenu, skáče to z jednoho na druhé, postavy, včetně samotného Hellboye jsou takové nijaké. Tohle se hodně nepovedlo. Ještě, že jsem to mohl shlédnout na projekci zadarmo, protože by to jinak byly fakt vyhozené peníze. Za sebe rozhodně nedoporučuju - běžte do kina na něco jiného a tomuhle se obloukem vyhněte.

My (2019)

Co byla největší magořina, co jste kdy viděli? Zkuste tuhle, možná změníte názor.

Který je ten pravý? (2017)

Romantická jednohubka, která se okamžitě z hlavy vypaří, ovšem kvůli Reese W. jsem prostě nemohl vynechat.

Farma chabé útěchy (1995) (TV film)

"I saw something nasty in the woodshed" mi hlavou teď stále zní, co ta baba vlastně viděla, se však asi nikdo již nedoví... Z lingvistického hlediska tuze interesantní snímek. Chvilku to trvalo, než jsem mu přišel na chuť, ale nakonec jsem v něm jisté zalíbení našel, a odpouštím i možná trošičku přehnaný závěr. 70%.

Pozemšťan (2007)

John Oldman is a really old man... Celkem povedená epizoda Krajních mezí... 3,5/5.

Upgrade (2018)

Vynikající sci-fi. Skvěle jsem se bavil, vtáhlo mě to a brzo se určitě podívám znovu. Jednoznačně doporučuji.

Nebezpečná laskavost (2018)

Většinu filmu jsem se bavil, ale ke konci se to nějak pokazilo. Taková škoda! Ana Kendrick zde byla skvělá, příběh solidní, tedy po většinu času...

Kingsajz (1987)

Pro mě legendární komedie, kterou jsem několikrát viděl jako malý a před nedávnem jsem si ji tak po 20 letech pustil znovu - spousta geniálních hlášek a scén svým humorem nezestárla, opět jsem se skvěle bavil. Je to takové naivní, roztomilé, pohádkovské... Na Sexmisi to nemá, ale mám tenhle film rád :-)