Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Nelíbí se mě to, opravdu to nestojí za shlédnutí. A jelikož jsem slušně vychovaný.... zůstanu o tohoto komentáře.

Agent bez minulosti (2002)

Občas mám problém, že popis filmu ne vždy koresponduje s realitou. V tomto případě Akční / Thriller / Drama vystihuje CELOUT tuto trilogii dokonale a splňuje všechny její atributy. Nevím moc co k tomuto filmu napsat, neboť ho vystihuje jediné slovo a to Dokonalost. Chápu, že tento typ filmů není pro všechny, ale i zarputilí odpůrci by si měli udělat čas a pokusit se celou trilogii shlédnout. Je to totiž jeden z mála filmů, které mají šanci zaujmout opravdu každého. Opravdu je těžké popsat jak dokonalý film to je a jak bývá těžké udržet vysoce nasazenou laťku prvních dílů série, proto jestli můžete koukněte se a pochopíte proč Bourneovu trilogii tak vychvaluji. ;)

Dobrý ročník (2006)

Opravdu příjemné překvapení, před začátkem filmu jsem byl trošku pesimisticky, jelikož jsem neočkával, že mě dokáže zaujmout! Opak byl však pravdou. Výborné romantické drama s trefným humorem. Ucelený film bez vad na kráse, který vřele doporučuji ke shlédnutí. A pokud budete v příjemném obětí toho koho máte rádi :) dali by jste víc jak 5***** :)

7 dní hříchů (2012)

Na tomto filmu jsem byl v kině, takže dobrá atmosféra s kamarády určitě přispěla k o něco lepšímu zážitku. Ale nedokázal jsem se stotožnit s některými částmi filmu (konkrétně některé absurdní a nepochopitelné scény a konec filmu mě do optimismu moc nepřidal). Jediné co drží dle mého názoru film trošku nahoře je atmosféra, ale to je bohužel málo....

Kontraband (2012)

Tento film se mě hodně líbí! Jak tu již někdo psal, je to klasické akční drama, bez žádných slabých míst. Příběh poctivě a plynule odehrává aniž by vás překvapila nějaká přehnaná nereálná akce. Děj či zápletka celého filmu je uvěřitelná a herci ve svých rolích taky dodávají uvěřitelný ráz. Prostě staré dobré krimi.

Madisonské mosty (1995)

Vynikající atmosféra tvořená vynikajicími herci v hlavních rolích. Jednoduchý leč krásný romantický příběh z venkovského prostředí. A pokud ho budete sledovat se svoji drahou polovičkou jako já, nemáte jinou možnost než tento film ohodnotit 5*****. ;)

Repo Men (2010)

Nečekaně úžasný děj - sci-fi thiler - úžasně nečekaný konec. Po tom co jsem si před shlédnutím tohoto filmu přečetl stručnou dějovou linku, jsem vůbec nečekal, že se mě ten film bude tak líbit. Pěkné akční scény, strhující děj a závěrečné vyvrcholení mě nedovolí jinak než dát maximum bodů. P.S. chvílemi jsou některé scény trochu krvavější ....

Suprhrdina (2008)

Spider-man, Batman, Superman, Vážka..... :D Superhdina je klasická parodie typu Scary movie a jí podobných. V tomto případě parodující nám všem známé superhrdiny. Neřekl bych, že by nějak extra excelovala či naopak nějak propadala. Jako u většiny z těchto filmů se střídají trapné scény se scénami až trapně dobrými, které si na nějaký čas budete pamatavat a smát se jim. Kdybych to hodnotil v tomto žánru tak bych i uvažoval asi o 4hvězdičkách, ale když to vemu v globálu, tak musím dát jenom 3.

Iron Man (2008)

A máme tu další komixový snímek na filmovém plátně. Tento film z dílny Marvel udělá na člověka veliký dojem. V dnešní době počítačových efektů se nové snímky předhánějí v lepších a lepších provedeních, a ani tento film není jiný. Robert Downey Jr. (Milionář Tony Stark) se předvedl ve své roli Iron mana ve skvělém světle. Charismatem oplýval celých 126minut filmu, během kterých jo doplňovala krásná asistentka Gwyneth Paltrow. Dobré herecké obsazení, počítačové efekty a dobrý scénář je zárukou spokojenosti každého diváka. A klasická příběhová linie, kdy hlavní hrdina objeví schopnosti, které převyšují zbytek lidstva, z ničeho nic se však naskytne sok, který je mu ze začátku minimálně roven a na úplný závěr je nečekaným nápadem hlavního hrdiny poražen. Vše proč na takový druh filmu chodíme, no ne?

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Po shlédnutí dalších epizod musím říct, že to nemá žádnou chybu! Žádnou! Jediné co si můžu přát, aby to takhle dál pokračovalo. Snad se z toho nebudou snažit vytřískat co to jde a nebudou to zbytečně bez přemýšlení natahovat a dojedou to tak jak to mají v plánu (přesně naplánováno do poslednícho detailu - doufám).