Hra s nevěrou (2005)

Opět dobře obsazený thriller - trojka Aniston, Owen a Cassel to zahrála fakt suprově... Očem film byl : Owen ma pěknou manželku, ale nemocnou dceru a občasné problémy s náhlým šokem nedělá v rodině moc dobře, proto když "náhodně" potká Aniston ve vlaku, ihned se do ní zakouká a po pár dnech se s ní rozhodne trochu pomazlit v nějakém odlehlém hotýlku... ale to netuší co se bude dít, protože na řadu přichází Cassel a zápletka začíná... pro mě kvalitní 4*

Bez soucitu (2010)

Jooo tak toto byl akčnák jak má být... Herecké obsazení bylo skvělé - Travolta tu tedy s tou oholenou hlavou vypadal fakt krutě.... O čem film byl : Jonathan Rhys Meyers byl jen asistent nějakého papaláše, měl skvělou babu, ale pořád mu chyběla nějaká akce.... když mu jednou zazvonil telefon a v tom mu bylo řečeno že se má setkat s agentem - John Travolta, a společně mají úkol... no a od této doby to byla řežba.... takže doporučuju a pro mě silných 5*

(K)lamač srdcí (2010)

Tak tahle romantická komedie byla docela slušná... herecké obsazení mi přišlo docela zajímavé, takže jsem se dobře bavil. Očem film byl : Jak již název napovídá šlo o chlápka který (k)lamal srdce žen a když narazil na Vanessu Paradis nemohlo to dopadnout jinak než že se do ní zamiloval. Pro mě slušné 4*

Morganovi (2009)

Tak po těžké váze jsem si pustil takovou oddychovku a vzhledem k tomu filmu musí být hodnocení jen na průměrné 3*... Grant a Parker si zahráli rozvádějící se manžele které nahání nájemný vrah a oni jsou ukryti na odlehlém místě kde se pomalu zbližují.. Fakt pohodovej filmeček - 3*

Těžká váha (2005)

Tak to byla opravdu těžká váha... fakt film velkého kalibru, tedy aspon pro mě.. i když už jsem viděl hodně filmů z tohoto prostředí..viz Rocky, kdy člověk čekal na poslední boj jak dopadne a kdy doufal ve vítěství anichž by to už bylo u těchto filmů trapné... ale naopak člověk si přeje aby to dobře dopadlo. A tenhle film byl tedy fakt hustej, herecky pro mě neee přiliš dobře obsazenej, protože jak Crowe tak Zellweger nepaatří mezi moje až tak oblíbené herce, ale nevadí mi, jenže po tomhle filmu si je asi přidám, fakt to zahráli skvěle, tedy hlavně Crowe... perfektně uvěřitelně zahrané a ta doba tomu dodávala taky své kouzlo a to že ten film měl přes dvě hodiny, vůbec nevadilo... naopak když to skončilo, byl jsem smutný a pořád jsem si promítal poslední zápas, kde jsem byl napnutej až k prasknutí.. Pro mě tedy fakt skvělej zážitek a plných 5*

Halloween II (2009)

Jojo, pokračování skvělé jedničky bylo o malinko horší, ale opravdu jen o malinko... Pořád to byl pořádný masakr kterej udržoval napětí... no a na konec - že by pokračování :) pro mě kvalitní 4*

V pasti (2005)

No čekal jsem asi víc, a u tohohle filmu si myslím že toho mohlo být více ukázáno... Pro mě velice nesympatická herečka která byla v roli dobrá, ale já měl na ní pěkný nervy... Patrick Wilson to naopak zahrál bravůrně, ale ani to celkovou atmosféru nezachránilo, pořád jsem čekal že tam bude něco víc ukázáno a když už se dostal z provazů tak mě štvalo že ho vždycky nějak dostala zpět do nemohoucnosti.. no a ten konec... průměrné 3 *

Karate Kid (2010)

Tak co k tomu dodat... myslel jsem si že mě to překvapí nečím novým, ale ne.... příběh byl úplně stejný jako karate kid 1, jediné co se změnilo bylo herci a druh výcviku a pak už jen nějaké drobnosti, ale v celku to ničím nepřekvapilo, takže průměrné 3*

Princ z Persie: Písky času (2010)

No tak myslel jsem si že mě to tedy zaujme víc (očekávání bylo velké) ale příběh byl slabý...dokonce jsem u toho i usnul.. i když jsem byl opravdu unavený, ale kdyby mě to zaujalo tak si myslím že bych to překonal.... jediné co se z toho celku dalo vzít bylo to prostředí a herecké obsazení, jinak by to byla asi nuda... pro mě tedy jen průměrné 4*

Hačikó - příběh psa (2009)

Neskutečně silný příběh psa a člověka.. Který skvěle zahráli oba hlavní hrdinové, jak Gere tak i hačiko... měl jsem co dělat, abych se na konci udržel a myslím že se mi to moc nepovedlo...... a pak jsem ten film měl jseště dost dlouho v hlavě a i ted když si na nej vzpomenu při psaní komentáře není mi nejlíp... 5* jako vyšitejch