30 dní dlouhá noc (2007)

Upíry já moc nemusím, ale v tomhle filmu s dobrým hereckým obsazením mě to tedy dost připoutalo k posteli.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Calista Flockhart má v sobě kouzlo co mě dokázalo ze začátku seriálu vtáhnout, no a když se k tomu přidaly skladby od Barryho Whita, vznikl z toho seriál, který jsem musel za každou cenu vidět.

Pat a Mat (1979) (seriál)

To je ale dvojka, neschopností nás tedy pěkně dlouho bavili...

A.I. Umělá inteligence (2001)

Neskutečné jak Haley Joel Osment zahrál tuto roli.. vše jsem mu z toho jeho kukuče věřil, no a Jude Law, jak si nahazoval kejvnutím hlavy rádio, to bavilo.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jim Carey v tomhle roce natočil spolu s maskou a blbý a blbější další super komedii, kde ukázal zase všechny svoje ksichtíčky a kroucení těla jak umí snad jen on..

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Zatím se ke mě dostalo 7 sérii a ty mě dost vtáhly. I přesto že tu probíhá vše jen v takovém tom ženském duchu starostí jak vypadají a co si o nich kdo myslí, mě to dost bavilo a čekám na 8 a asi poslední sérii.. Tak i poslední 8 série super, celkově tento seriál hodnotím hodně vysoko, proto patří i do mé topky.

Joey (2004) (seriál)

Hvězdička s přátel, i sama o sobě dokázala pobavit a obě série byli suprové.

Ajťáci (2006) (seriál)

Co k tomu dodat.. super anglický humor, dobře vybraní herci.. bavil jsem se, a jsem rád že to mělo pokračování, všechny čtyři série jsou bomba.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Seriál který mě hodně bavil.. Dobří herci a super témata opravdu ze života.

Útěk k legiím (2005) (pořad)

Tak do tohohle by mě nikdo nedostal.. vzdal bych to hned po prvním dnu.. neskutečné co člověk může vydržet.