Amazing Spider-Man 2 (2014)

Božee, moja najobľúbenejšia postava ,,spajdy"...a tak zleeeee .... nepasuje mi ten herec vôbec ako peter parker... ale to nebol ten problém, srať na to aká tvár tam je..ale nefungovali tam žiadne emócie, všetko bolo akési umelé. Miestami romanticko-dramatická uspávanka. Jednoducho Marvel robí filmy na hop-alebo-trop, tohtoroční X-meni, boli úplne vydarení, ale toto naopak roztiahnuté a bez zmyslu. Sorry, chcel by som aby to Marvel robil v štýle Warner Bros - Dark Knight, nech sú tí superhrdinovia spracovaní v žánri akčného thrilleru, namiesto rozprávky pre 12 ročné deti, ale chápem, aj títo diváci to pozerajú a v ich veku by som to poňal asi úplne inak :)

Umírající zvíře (2008)

Nádherne spracovaný príbeh o živote, láske, strachu, ale aj smútku. Je to film plný emócií, v ktorom ma kingsley a cruz dostali. Bolo to krásne zachytené a niektoré momenty ako bola hra na klavíri, prezeranie obrazov, alebo fotenie boli presne tým správnym korením, ktoré vytvorili tak kompaktný a uveriteľný príbeh.

Noční talk show (1988)

Maximálne nabitá atmosféra, aj keď som neočakával veľa, úplne ma to vtiahlo, miestami som mal pri niektorých telefonátoch zimomriavky. Oliver Stone je jedinečný, dokáže aj z obyčajnej veci urobiť neobyčajný zážitok.

Elysium (2013)

Nehovorím, že to bolo až tak zlé, ale jednoducho mi to nesadlo, nemal som z toho žiadny pocit, miestami som zaspával. Pre mňa to bolo monotónne a hoci základná myšlienka bola myslená dobre, slabý scenár a aj atmosféra.

Romeo a Julie (1996)

Toto nebol eroticky film..to bolo hardcore porno.sice so zaujimavymi barakudami..ale julia celkom ušla :D

I'm Still Here (2010)

Tak k tomuto snímku: Naozaj neviem čo si mám o tomto myslieť a neviem posúdiť do akej miery to bolo marketingovým ťahom, alebo žeby to bol 100 percentne hodnoverný dokument zo zákulisia Joaquina? Dnes už vieme, že tento herec pokračuje v svojej hereckej kariére a žiadny hip-hop sa konať nebude. Každopádne ak toto nebol fake, tak to bola na mňa silná káva a nečudujem sa, že mediálne známe osobnosti sú mnohokrát na dne vďaka médiám atď....

The Ledge (2011)

Vo mne to vyvolalo veľmi silné emócie, v tomto prípade platilo, pre lásku sa oplatí aj zomrieť.

Moon (2009)

kevin spacey zabil :D

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ach bože, Mcclain 15x opakuje že je na dovolenke... Podľa mňa by mal ísť do dôchodku a urobil by najlepšie.

Stoker (2013)

Opäť som sa dal ovplyvniť hodnotením, v dôsledku čoho som očakával od filmu viac ako mi film samotný odovzdal. K hereckým výkonom nemám žiadne výhrady, obzvlásť sa mi páčila scéna pri piáne. Tento film je zameraný viac na pocity diváka a hlavným nedostatkom je plytký dej. Pri tomto filme mám pocit, že som už tucet podobných videl. Napriek tomu musím vyzdvihnúť nádhernú a príťažlivú Nicole Kidman. PS: Odporúčam kuknúť ,,Sympathy for Mr. Vengeance"___ ,,Old boy"___ ,,Sympathy for Lady Vengeance".