Hellraiser: Judgment (2018)

Snímek „Hellraiser: Judgment“ rozhodně není nejlepším dílem série, ale musí se uznat, že oproti dílu z roku 2011 je tohle krok kupředu. Možná rovnou dva kroky. Jednoduše se to povedlo, je to brutální, je to hnusné, ale je to pořád zamyšlení o tom, kam vlastně naše touhy sahají, co vlastně chceme, kam až jsme ochotni zajít, když něco chceme a koho jme ochotni tím zničit kromě sebe.

F*&% the Prom (2017)

Ke konci už moc utahané a předvídatelné.

First Period (2013)

Sakra, tohle byla místy dobrá sranda!

Finding Sofia (2016)

Do stropu z toho skákat nebudu, ale herci mě tu bavili.

Faisons un rêve... (1936)

tady jsem si říkal, že Sacha Guitry doslova čekal na zvukový film, protože jeho kadence řeči je neskutečná! Parádní dialogová jízda.

Fairy Tales (1978)

To je tak hezky blbé, navíc erotické s krásnými ženami, že mi to sedlo.

Would You Rather (2012)

Snímek „Would You Rather“ má dobrou myšlenku, jen to provedení dle mého celkem pokulhává. Je zde dobrá společenská kritika, ukazuje se, jak jsou lidé sobečtí, ale i to, jak si dokážou pomáhat, i když to pro ně nemusí skončit nejlépe. Film „Would You Rather“ je pak velmi silný ve své pointě, která je přesně z toho soudku, jež se mi velmi zamlouvá. Tím si mě film naklonil více na svou stranu, i když jsem mu děj místy nevěřil.

451 stupňů Fahrenheita (2018) (TV film)

S tak dobrými herci a skvělým námětem se dalo natočit víc než akční podívaná pro mladistvé. Původní filmová adaptace Bradburyho románu je daleko kvalitnější.

Temné zločiny (2016)

Pokud o severský thriller v Polsku nevyšel. Ten příběh není dost dobrý.

Darc (2018)

Revenge filmy mám rád, a kruci, tohle je pořádný nářez! Správně drsné!