Heroine

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56
    • 26.5.2020  06:25
    My (2019)

Jedna z největších blbostí, jaké jsem v poslední době viděla.

• 26.5.2020  06:23

Musím říct, že finále bylo naprosto otřesné. Docela mě bavil soundtrack/hudba, jinak velmi slabé.

• 26.5.2020  06:17
    Nemrkej (2014)

Je to nudný, čekáte že NĚCO, a ono NIC.

• 26.5.2020  06:17
    Kořist (2019)

Velké zklamání. Slabý příběh, slabá animace, žádný vkus a žádné napětí.

• 26.5.2020  06:15
    Syn temnoty (2019)

Strašný. Špatný nápad, špatné provedení.

• 7.2.2020  00:11
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Kdo neviděl všechny čtyři série, neměl by komentovat. Sice jsem to po první sérii taky málem vzdala, když jsem viděla Mistrovu masku... Ale to pravý mělo teprve přijít. Je to kvalitně napsaná a propracovaná hororová pohádka. Tvůrci se věnují jak ději, tak postavám, mytologii svých výtvorů i jejich motivacím, s nevídanou pílí. Některým postavám se dá snadno fandit, jiným jde snadno propadnout, některé nelze ne-nesnášet. Ocenila jsem jednoduchost a přitom hloubku základních myšlenek dobra a zla, zrovna tak i metafory biblických i větších rozměrů. Je mi líto toho, kdo to vzdal před koncem.

• 21.11.2019  12:50

Je to trochu vtipný. Doufám, že záměrně. Jinak hrozná kravina.

• 21.11.2019  12:47

Kde začít? Kde skončit? Všechno špatně.

• 4.11.2019  16:45
    Není úniku (1998)

Je to docela originální, dobře obsazené, je tam nějaký ten černý humor... Bez Phoenixe bych na to ale nekoukala.

• 4.11.2019  16:40

Je to romantický, je to mrazivý, dobře se na to kouká... Po skončení filmu jsem se ale nemohla ubránit pocitu, že je to trochu málo. Z atmosféry a námětu by se dalo, podle mě, vytěžit o 100% víc.

• 4.11.2019  16:36
    Nikdys nebyl (2017)

Ráda bych dala aspoň jednu hvězdu za JP, ale film je to podle mě TAK hrozný, že to snad ani nelze.

• 4.11.2019  16:35
    Lou (2018)

Nuda s Phoenixem na verandě.

• 4.11.2019  16:34
    Skrytá vada (2014)

Příběh je dokonalý noir, nečekaně vsazený do sedmdesátého roku. Výprava je ok, některé scény bizarní až (záměrně) komické, Phoenix v hlavní roli je vynikající, většina vedlejších postav taky dobrých (Brolin, Del Toro...). Dost mi vadila Katherine Waterstonová, a její způsob "excelování", díky čemuž bych si nikdy nedovolila nazvat to "dobrý film".

• 21.10.2019  00:59
    Rozpolcený (2016)

Strašný, nechtěně vtipný koncert pro jednoho. McAvoy dobrý, všechno ostatní špatný.

• 21.10.2019  00:56
    Až na dno (2017)

Není to moc populární názor, ale hrozně moc nesnáším Alicii Vikander. Mám pocit, že by se mi možná film líbil víc, kdyby Danielle hrála jiná herečka, ale možná by se musela změnit postava celá. Film dokáže téměř vtáhnout, i když závěr je jedno velké rozmázlé zklamání, ale postava Danielle je rušivě nesympatická.

• 21.10.2019  00:53

Bez lítosti, a bez mnoha dalších věcí. Že je hanba nefackuje.

• 21.10.2019  00:52

Líbí se mi jenom dvě věci - hudba, a McAvoy. Jinak jako horor - podle mne - naprosto nepovedené.

• 21.10.2019  00:48
    Poprava (1998)

Intenzivní. Velmi.

• 21.10.2019  00:47
    Joker (2019)

Jedna věc je film jako takový. Podle mě mírně nevyužitý potenciál, trošku nudný, v pár věcech ne úplně logický, ale má v sobě nějakou temnou až brutální satiru, která příjemně souzní s aktuální dusnou dobou. Druhá věc je Joaquin Phoenix a jeho výkon, který je sám za sebe na pět hvězd.

• 20.10.2019  02:14

Kinberg zřejmě vůbec netušil, co má v rukou. Neříkám že jde úplně o něco legendárního, ale už vznikla nějaká série, nějaké postavy, pár příběhů se rozehrálo, pár postav získalo nějakou hloubku, a teď mělo přijít velké finále. A ono NIC. Vedlejší linky nedořešené, zbytečné zaobírání se méně zajímavou postavou, slabé triky, extra slabý scénář, žádný humor, laciné dialogy... Magnetův postoj k zabíjet/nezabíjet docela zamrzí - je nepříjemné být osudem v rukou špatného scenáristy. Přitom to nejvíc co film měl, je Fassbender+McAvoy. A prostor jim nedal skoro žádný. MF je stále krásný i dnes, takže jedna hvězda za něj. Jinak docela smutek.

• 20.10.2019  02:05

Po zmatečném dojmu, který ve mně zanechal Prometheus, přišel trochu úlevný pocit, že to konečně dává aspoň trochu smysl. Nejsem velký fanoušek celé záležitosti kolem robotů a jejich lidských vlastností, sny, pocity, láska... A hodně se mi nelíbila Waterstonová v hlavní ženské roli. Tragédie. Jinak co se týká hlavní mužské role, a přiznejme si, jde především o něj, solidní práce. Michael Fassbender - dobře se na něj dívá, dobře se poslouchá.

• 8.3.2018  21:54
    Kingdom (TV seriál) (2014)

Chytlavé, velmi dobře obsazené, příjemně dramatické. Škoda jen, že je to občas zbytečně "nevhodné pro děti a mládež", protože jinak by se mi to sledovalo mnohem příjemněji. A nemám na mysli násilí. Ženské v tomhle seriálu jsou opravdu prvotřídně nesympatické mrchy, jedna vedle druhé. To udělá docela dojem. A jinak Jay Kulina je top postava. Třetí série mě trošku zklamala po dějové stránce - mnoho příběhů zůstalo nedokončených, a celkově jako kdyby trochu došla šťáva.

• 17.4.2017  09:58
    Můj kamarád drak (2016)

Tenhle film má jednu silnou slabinu: nemá příběh. Totiž žádný. Je to dloooouuuhhéé, a předvídatelné, a nudné. Trochu patosu, trochu pohádek, ale všechno je tak evidentní! Jo, a Oona Laurence je nejhnusnější dítě poslední doby.

• 17.4.2017  09:56
    Eragon (2006)

I když bych neměla, nemůžu se ubránit srovnávání s dílem JRRT. A je to tak špatné, až je to směšné. A tak směšné, až je to smutné.

• 17.4.2017  09:54
    Nebe nad Berlínem (1987)

Pro mě nedokoukatelně nudné. Hned v první (nudné a zdlouhavé) části bylo hned jasné, o co půjde. Lidi jsou přeci tak přemýšlivé, tak citlivé a tak dobré plemeno, jen jsou občas smutní, občas sami....od toho jsou tu andělé, kteří jim pomáhají v těžkých chvílích, a závidí ve chvílích veselých. Ale ani zmínka o tom, že lidi jsou velmi často plemeno nízké, zlé, závistivé, tupé, a jejich úmysly občas skutečně JSOU špatné. To by najednou anděl nezáviděl. Jenže tady se pije kafíčko, mudruje nad životem, kouká do slunce a poslouchá se šelest trávy, a láska kvete na každém rohu. Nemůžu si pomoct, ale vidím to jako zase další agitku na téma "nikdo není lepší, než člověk".

• 14.4.2017  00:44

Velmi pěkně animované, samozřejmě. Ani na vteřinku nudné, dobře nadabované, pěkně spolupracující s předcházejícím filmem, vtipné, pro děti super. A protože mám mírnou fóbii z moře, pro mě chvilkama hororové - a horory já ráda!

• 14.4.2017  00:41

Asi nejlepší ze sorty "nových animáků" jednoho období, co jsem viděla. Netradiční vztah tchán/zeť, občas vtipný vtípek, docela spád a příběh. Není špatný.

• 14.4.2017  00:39

Hrozná nuda, nevím pro jaké děti. Jeden T-Rex mi od pohledu připomněl Freddie Mercuryho, a to je tak můj jediný dojem...

• 10.4.2017  06:07
    Ten, co tě sleduje (2014)

Film natočený jenom proto, aby měla pornoherečka ve své filmografii i jedno "ne úplně porno"?

• 10.4.2017  06:06
    Křídla slávy (1990)

Skoro nejhorší, co může být. Začne to slibně, možná to má i nápad... pak přijde nechutná a absurdní nahota, a rozplizne se to v nelogický, nic neříkající závěr, bez metafory nebo druhého (nebo i bez prvního?) významu.

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56