Heroine

Slečna Moudrá

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 8.3.2018  21:54
    Kingdom (TV seriál) (2014)

Chytlavé, velmi dobře obsazené, příjemně dramatické. Škoda jen, že je to občas zbytečně "nevhodné pro děti a mládež", protože jinak by se mi to sledovalo mnohem příjemněji. A nemám na mysli násilí. Ženské v tomhle seriálu jsou opravdu prvotřídně nesympatické mrchy, jedna vedle druhé. To udělá docela dojem. A jinak Jay Kulina je top postava. Třetí série mě trošku zklamala po dějové stránce - mnoho příběhů zůstalo nedokončených, a celkově jako kdyby trochu došla šťáva.

• 17.4.2017  09:58
    Můj kamarád drak (2016)

Tenhle film má jednu silnou slabinu: nemá příběh. Totiž žádný. Je to dloooouuuhhéé, a předvídatelné, a nudné. Trochu patosu, trochu pohádek, ale všechno je tak evidentní! Jo, a Oona Laurence je nejhnusnější dítě poslední doby.

• 17.4.2017  09:56
    Eragon (2006)

I když bych neměla, nemůžu se ubránit srovnávání s dílem JRRT. A je to tak špatné, až je to směšné. A tak směšné, až je to smutné.

• 17.4.2017  09:54
    Nebe nad Berlínem (1987)

Pro mě nedokoukatelně nudné. Hned v první (nudné a zdlouhavé) části bylo hned jasné, o co půjde. Lidi jsou přeci tak přemýšlivé, tak citlivé a tak dobré plemeno, jen jsou občas smutní, občas sami....od toho jsou tu andělé, kteří jim pomáhají v těžkých chvílích, a závidí ve chvílích veselých. Ale ani zmínka o tom, že lidi jsou velmi často plemeno nízké, zlé, závistivé, tupé, a jejich úmysly občas skutečně JSOU špatné. To by najednou anděl nezáviděl. Jenže tady se pije kafíčko, mudruje nad životem, kouká do slunce a poslouchá se šelest trávy, a láska kvete na každém rohu. Nemůžu si pomoct, ale vidím to jako zase další agitku na téma "nikdo není lepší, než člověk".

• 14.4.2017  00:44

Velmi pěkně animované, samozřejmě. Ani na vteřinku nudné, dobře nadabované, pěkně spolupracující s předcházejícím filmem, vtipné, pro děti super. A protože mám mírnou fóbii z moře, pro mě chvilkama hororové - a horory já ráda!

• 14.4.2017  00:41

Asi nejlepší ze sorty "nových animáků" jednoho období, co jsem viděla. Netradiční vztah tchán/zeť, občas vtipný vtípek, docela spád a příběh. Není špatný.

• 14.4.2017  00:39

Hrozná nuda, nevím pro jaké děti. Jeden T-Rex mi od pohledu připomněl Freddie Mercuryho, a to je tak můj jediný dojem...

• 10.4.2017  06:07
    Ten, co tě sleduje (2014)

Film natočený jenom proto, aby měla pornoherečka ve své filmografii i jedno "ne úplně porno"?

• 10.4.2017  06:06
    Křídla slávy (1990)

Skoro nejhorší, co může být. Začne to slibně, možná to má i nápad... pak přijde nechutná a absurdní nahota, a rozplizne se to v nelogický, nic neříkající závěr, bez metafory nebo druhého (nebo i bez prvního?) významu.

• 10.4.2017  06:01
    Zlodějka knih (2013)

Nudný a sladkobolný příběh, o nejšťastnější holce za světové války. Zapamatování hodný tam byl snad jen ten podivný detail, že se navzájem postavy velmi často uráželi výrazem "čuně".

• 9.4.2017  22:48
    Nejvyšší nabídka (2013)

Skutečně byl závěr "překvapivý" jenom tím, co divák tuší/ví celou dobu. A nic navíc, žádné pořádné retrospektivy, žádné pořádné vysvětlení. Potrpím si u podobných filmů právě na ty vypointované závěry, kdy se rozřeší kdo za tím vším je, krásně nám to vysvětlí, zapadne to do sebe, a možná i něčím překvapí. Ale tady? Jen nuda, svlíknutá odporná ženská, a zase nuda.

• 9.4.2017  22:43
    The Creature Below (2016)

Jistě, odkazu na HPL si asi všiml každý. Ale to tedy nestačí. Herci příšerní, triky příšerné, příběh příšerný!!

• 9.4.2017  22:42
    Smrt v labyrintu (2014)

Viggo je pořád Viggo. Ale ani to nevykouzlí hvězdičku pro takhle nudný, protivný a otravný, nedomyšlený a nepřekvapující film, který nemá eso v rukávu, nemá co nabídnout, a ničím nezaujme, než svou hloupostí!

• 9.4.2017  22:40
    Devil in the Dark (2017)

Takhle málo? Líbí se mi plakát. Ale jinak je to hrozně nedotažené napínání, které nevede k ničemu.

• 6.10.2016  19:44
    Obvyklí podezřelí (1995)

Nerozumím tomu, proč je tenhle film jakože tak dobrý. Není podle mně moc zábavný, napínavý taky ne, postavy nejsou zajímavé, obsazení je nudné, a zápletku prokoukne i laik po dvaceti minutách.

• 6.10.2016  19:42

Trošku trapné to celé je. Ale aspoň to není nudné, a Franka Grillo bych teda na barbecue pozvala.

• 6.10.2016  19:32
    Dannyho parťáci 3 (2007)

Namachrovaná blbina. Nelíbí se mi to, protože je mi tam každý detail nesympatický.

• 6.9.2016  03:18
    Hatch (2009)

Přiblblý, ale v ujetém stylu.

• 6.9.2016  03:07

Co se mi na tom líbí, že název "vyzrazuje" něco, co nakonec vlastně nevidíme, jen víme, že to nastane. Odečítání času je skvělý nápad, ale "to" překvapení zase potopilo mou představivost.

• 6.9.2016  02:55

Vždycky to čekám strašidelnější, než to nakonec je. Což způsobuje dvě věci: napětí funguje, ale lekačka nefunguje.

• 6.9.2016  02:43

Chudák dítě, ale fakt tam koukat neměl :-D

• 6.9.2016  02:17
    See You Soon (2014)

Je škoda, že není vizuálně atraktivní nápad využitý i do nějakého děje.

• 6.9.2016  02:14
    Cam Closer (2013)

Nechápu, proč nebylo vidět jablko.

• 6.9.2016  02:10
    Pictured (2014)

Hezký nápad, ale pro mně to krachuje na tom, jak nepravděpodobně se hrdinka chová.

• 6.9.2016  02:05
    Not So Fast (2014)

Zase, tohle není horor. Je to ne moc vtipný vtípek.

• 6.9.2016  02:02
    Closet Space (2016)

Dalo by se využít potenciál mnohem líp. Takhle je to jen úsměvný.

• 6.9.2016  01:58
    Coffer (2014)

Tak tohle bylo slabší!

• 6.9.2016  01:41
    Attic Panic (2015)

Legrační.

• 6.9.2016  01:36
    Lights Out (2013)

Hezký nápad, ale nepochopitelné chování hrdinky. Vidím v chodbě strašidlo, tak jdu spát??

• 6.9.2016  01:34
    Nakonec zemře (amatérský film) (2010)

Přišla jsem na nový způsob, jak se na noční směně u počítače udržet vzhůru. Sice souhlasím, mohlo "to" být strašidelnější, ale mám dojem, že o to ani nešlo. Šlo o leknutí, jaké je někdy schopné způsobit třeba koště v šeru, nebo stín věšáku na oblečení - a v kombinaci se správným naladěním, mu to přivodilo smrt.

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55