Sherlock Holmes (2009)

Cekal jsem mnohem, mnohem vic..nektere sceny me prisli jak vystrizene (a i postava Sherlocka samotna) jako z Gilmorovych devcat..zklamani.

Podivní (2010)

Kdo ma rad podobny zanr, toho nezklame a kdo moc ne, pak ma alespon slusny film na vecer. Ale stale si rikam,ze mi tam ten Timothy Olyphant nejak nesedne...

Legie (2010) odpad!

Málokterý film si u mě zaslouží hodnocení "Odpad" ...pokud by to šlo ještě níž, neváhal bych...

Dantovské peklo (2010)

Velmi zajimave americke anime, ktere jakoby z oka vypadlo stejnojmene videohre. Spousta krve, "krasny" nahled na peklo jak celkove, tak jednoho krizaka Milovniky anime nezklame, neznale potesi a ti, kteri takovy druh filmu maji radi budou nadseni

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Starnoci detektiv a hrdina "stare doby" se vraci do sveta moderni technologie, pocitacu a vsemu cemu nerozumi. Jeden by rekl, ze nema sanci, ale hlaska - "Ty jsi sestrelil vrtulnik autem! " to cele naprosto vystihne..Silene,akcni a velmi koukatelne

Sin City - město hříchu (2005)

Krasna komixova stylizace, profesionalni vyber hercu, unikatni spojeni reziseru - z toho vseho vzniklo Sin City (originalne dle komixu Franka Millera,ktery se take podilel na rezii filmu). Sin City splnilo a dokonce u monumentalne prekrocilo vsechna ma ocekavani. Na tento film se podivam vzdy a s plnou chuti

Pátý element (1997)

Sci-fi jak se patri - plne bizarnich bytosti, silenych ucesu, letajicich taxiku a prodavacu kavy a Bruce Willise ve spojeni s Millou Jovovitch

Smrt jí sluší (1992)

Starsi film u ktereho jsem se skutecne zasmal..Pokud jste milovniky cerneho humoru a mate radi Bruce..necekejte a zkouknete

Hudson Hawk (1991)

Bruce Willis jak ho neznate v roli ktera mu az tak nesedla, ale i presto z toho vseho vznikl zajimavy napad a rozhodne nezklame fanousky onoho herce