my38k

my38k

3 body

• 23.9.2013  11:41
    Žralokonádo (TV film) (2013)

V současném moři nudné intelektuální zábavy se vynořilo tornádo od Asylumu, nasálo hejno naštvaných žraloků a hned je věčer u televize příjemnější. Film obsahuje týrání žraloků barovou židlí, motorovou pilou a jejich sestřelování jako bonus přidá hezoun z Beverly Hills taky skok do žraločí tlamy a povedený únik z jeho trávicího traktu. Neni to sice to nejzábavnější od Asylumu, ale alespoň to ukazuje že se nebojí nasadit laťku šílenosti o něco výš.

• 12.9.2013  18:36
    Hon (2012)

Jeden ohon co odstartoval hon, aneb co se stane když se sejde zmatený blond andílek, úča a psycholog, který ještě neodhalil úchyláka. Pošmourné dny v chladném Dánsku se hned rozpálí a ze souseda je vyvrhel. Ačkoliv nenávist vůči jednomu člověku a jeho pocity ztracenosti s filmu sálají, pár podivností v příběhu mi zážitek celkem kazilo. Už samo seznámení Klárky působilo hrozně lacině, ne že by se puberťáci v zemi kde se propaguje sexuální výchova a děti čtou pohádky o teplých princích nemohl dojímat nad erekcí v pornu, ale proč jí to hned ukazovali. Navíc téměř chybí jakékoliv vyšetřování. Konec filmu se závěrečným honem mohl být lepší, kdyby Madse alespoň postřelili, vysvětlilo by to kde přišel Le Chiffre o oko.

• 11.9.2013  11:40

Byla by to hrozná nuda s trapným příběhem, kdyby nebylo záporáka Franca a závěrečného souboje kde kromě úderů a vrhání šipek předvede i skoky po lešení.

• 11.9.2013  11:40

Šílenost ve které se to hemží kambodžskými zabijáky vyskakujcímy s kanálu a mnichy co předvádí kung-fu verzi skákání přes švihadlo. Ruský záporák v podání mlátičky Huese, hazí nepřátele krokodýlům, uzvedne Cynthii jednou rukou a přetlačí i gazík.A navíc se tu vyskytují nejhloupější vojáci v dějinách filmu, nechjí se postřílet kulometem který nikdo neovládá a odpálí dům když do něj vlezou.

• 10.9.2013  23:30

Karate Tiger pro diváky Hannah Montany hodný dřevorubec přijede na jih a hned ho skope zlý upír Gigandet. Potká tajemného mistra, ten ho nejen osvítí duchovně ale udělá z bijce co porází zlého rváče a získá lásku. Přes všechny bikiny to, ale na stará béčka nemá.

• 10.9.2013  23:30

Sněženky a machři po dvou letech, se opět sešli a s nostalgii na 80. léta mastí staré vtipy, přidají pár hlašek, spostu munice a padouchy co neumí střílet. Van Damme a Adkins sice předvedou pár kopů, ale mohli by toho předvést mnohem víc. Je hezké přibrat Chucka ale stavět další film na tom že se jen sejdou už není tak zábavné. Jen mi vrtá hlavou kde v Evropě se mluví ukrajinsko-bulharsky.

• 27.2.2013  23:37

Velké války v malém světě hmyzu podkreslené epickou hudbou vypráví krutý příběh přežití v krásné přírodě. Sršně mandarinské útočí na evropské včely, japonské včely, sršně žlutavé a ostatní hmyz, aby nakrmily svoje hladové larvy. To vše s klidem pozoruje buddhistický mnich obrněný svou vírou. Jako dokument to sice moc neřekne ale dobře se na to dívá.

• 21.2.2013  00:26

Kdo s motorovou pilou zachází, motorovou pilou schází, aneb pokračování trochu jinak, místo drásajícího napětí trocha černého humoru, krve a pár lekaček, ale hlavně výborná směsice magorů všeho druhu. Pošuk s kůží na ksichtě se nemůže rozhodnou, zda víc miluje hlasatelku z rádia nebo svojí pilu a tak by je nejradši vzal do texaské trojky. Levák se třemi motorovkami si na stezce pomsty prořezává cestu doupětem rodinky kanibalů až k tanci s Koženou tváří, pěkně pila na pilu. Jestli se mi něco zařízlo do paměti, tak je to Denis Hopper nakupující motorovou pilu a pak jeho píseň o žních před závěrečným masakrem. Jen škoda že tu nebylo víc filozofických úvah na téma sex, pila a rodina.

• 21.2.2013  00:25

Je hodně filmu o závodech aut, ale těžko se hledá nějaký, ve kterém by se soutěžilo v přejíždění mužů, žen, dětí a důchodců. V závodě budoucnosti spolu soupeří latexový Frankenstein a obhroublý Sly v mafiánském převleku, jako Kulomet Joe, na cestě je doprovází pár dalších karikatur a spousta úchyláren, ve stylu dne eutanázie na geriatrické klinice. Není to akční, nejsou tu tuny zdemolovaných aut a vystřílených nábojnic, ale zábava to je.

• 23.1.2013  21:29

Žralok co sežral atomovou ponorku, krokodýl se spoustou vajec, černoch s hydrosonickými koulemi, Krokodýl Dundee z Konga a agentka v režii Asylumu. Narozdíl od předchozího dílu už tu nejsou tak krásně dramatické momentky jako překousnutí letadla. Hlavně tu chybí Lorenzo Lamas a přísná pohledná agentka to prostě sama neutáhne, ale naštěstí Asylum jistě brzy vyprodukuje další megahit.

• 23.1.2013  21:28
    Fantazie (1940)

Spojení krásné hudby a obrazu, doprovázené výkladem je opravdu výjimečným dílem. Abstraktní obrazce Bachovy varhanní hudby, roztančená příroda u Čajkovského Louskáčka a počátky života na Zemi podbarvené Stravinského Svěcením jara, svým pojetím tak zpracováním rovny jejich hudebnímu doprovodu. Musorgského Noc na Lysé, s její ponurou atmosférou tvoří jednoznačně vrchol filmu a výtečně kontrastuje s Schubrtovým Ave Maria, které film zakončuje. Nebyl by to ale Disney, aby, do filmu nezapojil také něco amerického. Čarodějův učeň v podání povinného Mickey Mouse, se jak zpracováním tak obsahem nijak nelišil od statní infantilní tvorby tohoto studia. Naštěstí mě tahle sladkost připravila na kalorickou bombu spočívající v Beethovenově Pastorální symfonii, ve které se to hemží jednorožci, pegasy a narcistnímy kentaury, které přikrášlují tlustí andílci. Po tomhle úletu vyvedeném v teplých pastelových barvách, mě už hroši tančící balet v Pontichielliho Tanci hodin nemohly vyvést z míry. Naštěstí zde hraje prim hudba a ta je vždy skvělá, takže stačí na chvíli zavřít oči a představit si to po svém.

• 22.1.2013  17:21
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Asylum opět dokázal, že na poli žravých potvor nemá konkurenci a obohatil seznam filmů, s rybářskou tématikou. Příběh je staré dobré Shakespearovské drama ve složení příšera, vědec, drsný agent, spousta homo sapiens jako krmení a kalsická otázka být či nebýt, někdo si tam může doplnit l. Nad mnoha scénami rozhodně ční ta kdy agent postupně odkopne půl tuctu přilétavájích piraní. Tak mě napadá že příště by to mohl být Van Damme vs. megapiraně.

• 22.1.2013  16:53
    Ivan Hrozný (2009)

Ze začátku to bylo velké zklamání, protože jsem čekal historický film o prvním carovi,dobyvateli Kazaně, který to dotáhl až na vraha vlastního syna a ničeho takového jsem se nedočkal. Ale nakonec jsem zklamán nebyl, film zachycuje zajímavý souboj dvou mužů rozdílným pojetím služby bohu i ostatním. Na pozadí se mezitím roztáčí kolotoč mučení, poprav a šílenství, ve kterém má Ivan dost práce s vymýšlením nových způsobů poprav. Jeho neustálé čekání na konec světa, doprovázené patřičnými proslovy hezky kontrastuje s pasivním odporem patriarchy. Je škoda, že film neukazuje alespoň část carova mládí, aby nepůsobil jako úplný cvok, ale to je jen malá vada na kráse téhle exkurze do duše Ruska. Navíc po tomhle filmu vím, proč je mesvěd symbolem Ruska.

• 22.1.2013  16:53
    Atlas mraků (2012)

Mraky jsou takové nafouknuté nic v dálce, na které se hezky kouká a jen někdy z nich spadne vlahý letní déšť. Stejně tak i atlas mraků nabízí hezký pohled na dokonalé výtvory filmového plátna, jen občasně přerušované podivnými maskami herců. Z příběhů propojených nitkami osudu nakonec vyjde stokrát viděná intelektuální šeď, akorát krásně zabalená. Je to škoda protože, příběh o útěku z domova důchodců stál opravdu zato. Plavba na lodi také ušla, stejně tak příběh mladého skladatele, pokud by nebyl tak čtyřprocentní. Pro film je asi nejpříznačnější příběh jídlonošky, který je spíše mcdonaldizací společnosti než výletem do Eastasie a nakonec i z filmu, který se tváří a jmenuje vznešeně je jen komerční hambáč. Tak nakonec ani nevím jestli je dobře nebo špatně, že z té úžasné symfonie Atlas mraků tu zaznělo jen pár tónů.

• 31.12.2012  15:23
    Píseční žraloci (TV film) (2011)

Tenhle film si film si utahuje z filmů o zmutovaných obludách a i sám ze sebe. Žraloci co plavou nejen v písku.Neskutečně přehrávající Corin Nemec v roli pošahaného pořadatele festivalu, kterému žraloci žerou postupně tátu, kámoše, holku, právničku a křepčící mládež, hlavně když bude v černých číslech. Vraždící asitentka, dědek s plamenometem z e-baye a Brooke Hogan jako doktorka dopňují sestavu. Tenhle film je neskutečná blbost, ale zábavná blbost, jen se trochu obávám, aby někoho nenapadlo natočit létajícího žraloka.

• 30.12.2012  22:57
    Nebezpečný žralok (TV film) (2011)

Tenhle film překvapivě obsahuje málo z toho co činí filmy o žralocích zábavnými, strašné přehrávání ani pitomé dialogy se tu moc nevyskytují. Největším překvapením je, že to má i příběh, hospodská banda, které žralok kazí kšeft tu ještě nebyla. Žralok není sice žádná extra obluda, ale pár výskoků z vody potěší. Pro ty kterým nápad strčit žralokovy bombu do huby připadá utažený za vlasy, se tu nabízí asi nejoriginálější likvidace žraloka ve filmu.

• 29.12.2012  21:26
    Sharktopus (TV film) (2010)

Po obřích žralocích a vraždících olihních přišla na řadu žraloknice ovládaná joystickem, která po menší nehodě vyrazí do Mexika za zábavou. Netvor který umí i chdit navíc obstarává scény za, které by se nemuseli stydět ani v absurdním dramatu. Reakce lidí na to, že se knim blíží osmi nohý žralok opravdo stojí za to. Je to o ničem, ale stojí to za to.

• 29.12.2012  21:04

Hoši od Asylumu se rozhodli trochu vylepšit své filmy a kromě velokosti dostal žralok i hlavu navíc, takže není pochyb kdo má ve filmu nejvíc rozumu. Aby měl dvouhlavý drobek co jíst, vyklopí mu loď partu silikonových plážových koček, pár svalovců a Carmen Electru. Naštěstíse u tohoto filmu člověk nenudí protože utoky žraloka střídají záběry na těla v bikinách a občas někdo odhodí i vrchní díl plavek, v kombinaci s tropickým ostrovem a tupýmy dialogy je z toho pohodová zábava. Z hereckými výkony to také špatné nebylo, protože dokázali zahráti zemětřesení.

• 1.12.2012  15:08

Prehistorické příšery žralok, chobotnice a Lorenzo Lamas si to rozdávají a to kdo bude pánem sedmi moří a ubozí pozemšťané nejsou nikde v bezpečí. Žralok a chobotnice obstarávají zábavu ničením všeho, Lamas na rozdíl od předchozích dvou nestrávil miliony let v ledu, a tak už není tak akční. Navíc to zjištění, že ani v letadle není nikdo před žralokem v bezpečí a výzkum ve stylu jakou barvičku to mám ve zkumavce.

• 1.12.2012  15:07

Pokud někoho trápí noční můry, může být ještě rád, že se mu ve snech nezjevuje Chuck Norris. Kromě snů ale Chuck trápí rukého agenta Rostova a jeho teroristickou partu kámošů i ve skutečnosti. Ti se totiž rozhodli Ameriku na vánoce potěšit pár výbuchy a střelbou do lidí. Pak už zbývá jen aby na scénu nastoupil neprůstřelný hrdina v upjatém džínovém ohozu a automatem v každé ruce a to svinstvo uklidil. Celkově jeden ze zábavnějníš Norrisových filmů s bazukovým koncem.

• 18.11.2012  12:00
    Rudý úsvit (1984)

Pokud se spojí Beverly Hills a Rambo 3, nemůže z toho nikdy vzejít nic dobrého zvláště je-li příběh ještě náležitě okořeněn hereckým obsazením Hříšného tance. Rusové vpadnou do Ameriky a jsou lehce vyvražďováni partou školáků, kteří by snad probili až do Kremlu. Přestože obsazení Charlieho Sheena by napovídalo, že se jedná o Žhavé výstřely, je to smrtelně vážný film. S troškou alkoholu to je příjemně zábavná večerní lobotomie.

• 18.11.2012  12:00
    Okovy moci (1994)

Je možné, aby nejlepší herecký výkon předvedl účes hlavního záporáka? Po tomhle filmu se zdá že, ano. Stejně jako většina akčňáků od Cannonu sklouzává místy ke komedii a největší napětí zažijete, když čekáte jakou další blbost tvůrci vymysleli. Zbývá jen otázka. Zda tak neskutečné, drsné, nebezpečně kudrnaté háro s dechberoucím objemem, byla paruka, nebo ne?

• 8.11.2012  11:43

Když chcete padoucha dejte tam Mikkelsena bez oka, když chcete velkého padoucha dejte tam Waltze, když chcete kočku co umí skákat dejte tam Millu. Po té se ještě přidá Orlando, jako anglický Leoš Mareš ze 17. století, a partička mušketýrů s Rayem Stevensonem a máme film, kterým lze docela dobře zaplácnout Ordinaci ve večerním programu, což jsou sice skoro všechny filmy , ale v ostatních nenajdete drzého, otravného hezounka D'Artagnana, podivnou vzdocholoď a konec z Residenta evila.

• 6.11.2012  23:54

Největší problém tohoto filmu je jeho název, protože kromě pár postav tam nic z Kočičích lidí nic není. Jinak je to dobře natočená pohádka, která sice nemá kdovíjak složitý příběh, ale skvěle to vynahrazuje zpracováním.

• 6.11.2012  23:43

První polovina filmu je napínavý špinážní film, kterému nechybí napětí, KGB sice nemůže být příliš schopná, ale i tak to nemá Clint v Rusku jednoduché. V druhé půlce kde Clint krade letadlo už žádné napětí nehrozí protože sověti si ten letoun koneckonců musí nechat ukrást. Pak už zbývá jen odlet s drobnými komplikacemi v podobě Sovětů jimž scénář přisoudil ještě nějaké mozkové buňky. Kdyby to nebylo od Eastwooda, nejspíš by z toho zbyl jen film, který má Američany ujistit, že pokud Rusové vyrobí nějakou tajnou zbraň, nebude se nikdo obtěžovat kradením plánů jako Sověti, ale rovnou ji čornou celou.