Jurský svět: Zánik říše (2018)

Kto videl Jurský pakr: Stratený svet ani nemusí pozerať prvú polovicu Jurského sveta: Zánik ríše. Takmer totožné scény. Druhá polovica je niečo nové, niečo čo nám ešte Jurské filmy nenaservírovali. Režisér sa snažil urobiť záver v štýle hororu. pravdupovediac "kuchynská scéna" z pôvodného Jurského parku je omnoho napínavejšia ako celá druhá polovica Zániku ríše. Škoda. Ako fanúšik Jurských filmov som si pokladal za povinnosť to vidieť v kine. Videl som.

Jurský svět (2015)

Porovnávať Jurský svet a Jurský park nie je možné, pretože by to nebolo voči Jurskému svetu fér. Jurský park mal srdce a to Jurskému svetu bohužiaľ chýba. Ako letný popcorn dobré.

Očista (2013) odpad!

Podľa mňa absolútne dementný a nereálny námet. Tváriť sa, že by niečo také mohlo fungovať v praxi? Ani vo filme si to neviem predstaviť a práve preto som to ani nedopozeral do konca...herci úplne nezaujímaví...škoda času

Godzilla (2014)

Nááádhera. Emmerich ty packal!

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Určite ste to zažili. Chcete si na PC zahrať akčnú strieľačku a tá sviňa má tak chabú grafickú kartu, že aby ste to vôbec ,,rozbehali,, musíte vypnúť v menu hry niekoľko efektov, napríklad ,,blood,,. Hra potom šlape ale bez hore spomenutého efektu to nieje jednoducho to pravé orechové. (PG13 + Expendables = sklamanie) Sly, kašli už na to, fakt! Jednotku sme Ti všetci ,,zobrali". Dvojku ako tak tiež, ale toto?

Kráska a zvíře (2014)

V ktorej fáze filmu sa dotyčná ,,zamilovala,, do zvieraťa? Pretože mám pocit, že vo verzii, ktorú som videl ja, táto časť chýba. PS.: niektoré efekty ako zo starších PC hier.

LEGO® příběh (2014)

Kvalitná a miestami i vtipná 100 minútová reklama na LEGO.