Iron Man 3 (2013)

Bavila jsem se naprosto perfektně, film se neskutečně povedl a je to rozhodně nejlepší díl!

Avengers (2012)

Tento film se mi velice líbíl, protože tam bylo plno akce, napětí, efekty naprosto perfektní, plno skvělých hlášek, vtipných scén s Hulkem, film jsem si neskutečně užívala od začátku až do konce a vůbec se nenudila. Od tohoto filmu jsem očekávala opravdu hodně a stejně mě ještě dokázal překvapit, snad nejlepší sci-fi, co jsem viděla.

Pavoučí teror (2002)

Čekala jsem o trochu více, ale i tak mě to dost pobavilo. Sice je to jen taková blůstka ale dá se na to koukat, je to takové na odreagování.

Most do země Terabithia (2007)

Super rodinný, fantasy, dobrodružný film!! Je to spíš už pro ty starší děcka, ale i pro dospěle... Film se opravdu povedl! Ale je to fakt krásný film o té dětské fantazii a kamarádství prostě opravdu super!

Predátoři (2010)

Tento film mě opravdu překvapil... Bylo to lepší než jsem čekala... Určitě doporučuju na ten film zajít do kina! Dávám filmu 5 hvězdiček které si rozhodně zaslouží!

Doom (2005)

Opravdu dost dobrý film. Myslím si, že dost dobře udělaný podle počítačové hry. Líbilo se mi jak to potom ke konci bylo z toho pohledu očí jak on tam střílel po těch zombicích to bylo drsné.

Alenka v říši divů (2010)

Alenka v říši divu je moc pěkná pohádka. Ale na co určitě nezapomenu tak na toho bílého králika v saku jak on úplně rychle běžel do té králičí nory a Alenka běžela za ním a potom tam spadla do té nory a oběvila se v kruhové místnosti plné dveří. Potom najde láhvičku s napisem „Vypij mě" potom se Alenka zmenší a potom sní koláč na kterém je ozdobeně napsané „Sněz mě" no a potom koláči se zase Alenka zvětší. Potom projde těmi správnými dveřmi a obějeví se v neuvěřitelně fantastickém světě. Drsná byla ta srdcová královna s tím srdíčkem na rtech. Opravdu zajímavý příběh.

Avatar (2009)

Režiserovi Jamesovi Cameronovi se film Avatar si myslím že hodně povedl. Já jsem snad nikdy v životě neviděla nic podobného jako je Avatar. Opravdu skvělý film který mě vážně zaujal. Ta Pandora to byla nádhera. Krásná příroda, zajímavý příběh.

Lví král (1994)

Toto je moje oblíbená animovaná pohádka z dětství na kterou jsem se musela nedávno znovu po několika letech podívat. Nádherná hudba od Hanse Zimmera. Tenhle film je rozhodně pro celou rodinu. Krásné Africké prostředí. Úžasné postavičky Timon a Pumba nebo třeba Zazu a rozhodně Simba který je ze začátku filmu velmi roztomilým malým lvíčetem. Malé děti, ale určitě i rodiče by si tenhle animovaný film rozhodně neměli nechat ujít.

Iron Man 2 (2010)

Tento film si myslím, že se celkem povedl. Herci v tom filmu byli skvělí. V kině jsem se vůbec nenudila sem tam byla docela sranda zvlášť jakmile Tony Strak kterého hrál (Robert Downey Jr.) řelk u toho soudu (Ano puso) z toho jsem dostala menší záchvat smíchu. Co se, ale možná některým lidem nelíbilo byl dabing. Mě se, ale osobně nelíbil dabing akurát toho chlapa s těma elektrickýma drátama. Už se těším na Iron mana 3!!