Hlubina (2002)

Tento film je poněkud z drsnějšího soudku. O tom, že to je horor jsem se dozvěděl až na místě z plakátu. Nějak jsem to asi přehlížel. Film se odehráva za ddruhé světové války, přesněji v roce 1943 na spojenecké ponorce. Kde po záhadném umrtí kapitána se začínajní dít divné věci. Od začátku filmu jsem seděl na sedačce jak přibitý. Hodně krát za film jsem se celkem dost viděsil. Na to že se celý děj převážně odehrává na palubě ponorky, je to velmi zajímaví snímek. Podle mého snad i po technické stránce vyladěný film.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Dobře povedené pokračování prvního dílu. Jako asi každý jsem na tento film zašel kvůli krásným a vyladěným silným autům. Jelikož k silným autům patří hezké ženy, tak se bylo i na co dívat :-) viz tajná agentka. Překvapily mě i američtí policisté, kteří jsou vyzbrojeni proti ryhclím jezdcům takovým hákem se statickou elektřinou, který totálně pomate elektroniku auta. No a nakonec mě dorazil ten monstrózní skok autem na loď. Pro mě to bylo krásné spestření závěru týdne.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Tak jsem již konečně zhlédl tento filmeček. Musím uzbat, že se tento film moc povedl. Johny Deep byl opravdu okouzlující, hlavně ty jeho vtipné poznámky. Ten záčátek mě moc překvapil, jak připlul na té malé, potápějící se kocábce do přístavu :-). Celý film nabitý krásnými exteriéry a akcemi při kterých se mi i někdy tajil dech. Film všem moc doporučuji a určitě věřím, že se při něm nebudete nudit.

Bláznivá školka (2003)

Film jsem shlédl před pár, kdy moje nálada potřebovala komediální vzpruhu. Jelikož film dostal na filmových serverech nevelké hodnocení, rozhodl jsem se na to zajít. Než jsem na ten film zašel tak jsem se i celkem přemlouval jestli to opravdu nebude nějaká blbost. A ještě, že jsem zašel :-). Film mě mile překvapil, jelikož mám děti rád a i já se občas chovám jako dítě tak jsem vskutku dost bavil. Jakožto i dítko hovořící výhradně klingonsky (díky přemíře sledování Star Treku), či jiné, které zklidní své chování na únosnou mez pouze tehdy, když inkasuje dolar. Docela se mi libíl i český dabing, kterémuš dodal švih Maritn Dejdar dabující E.Murphyho. Nebyla to nejlepší komedie, ale i tak zůstávám se svým hodnocením vysoko nad filmovými servery.

Zelňačka (1981)

Skvělá komedie s Funésem a mimozemšťanem, u mě předčila i Četníka :-). Teda takhle jsem ještě zelňačku neviděl vařit

Podzim v New Yorku (2000)

Will (Richard Gere) je šarmantní záletník (a majitel restaurace), jehož milostné vztahy netrvaly nikdy déle než měsíc. Tenhle vyhlášený proutník neměl nikdy zlomené srdce. Nikdy se totiž do žádné nezamiloval. Pak ale potkal Charlotte Fieldingovou (Winona Ryderová), krásnou, křehkou, dvaadvacetiletou návrhářku extravagantních klobouků. Po krátké "postelové mezihře" ale zjistil, že se do Charlotty zamiloval a když pak zjistil, že Charlotte nezbývá ani rok života (na hrudníku má nádor, který roste a pravděpodobně v co nejkratším časovém horizontu zabraní správné funkci srdce), rozhodl se, že s ní zůstane až do samotného konce. Hudba Gabriela Yareda je taktéž moc pěkná. Pokud to tedy vezmu "kolem do kola", je Podzim v New Yorku film, který mě rozhodně nezklamal a možná to bude i proto, že jsem od něj čekal velmi slabý podprůměr zaplněný sentimentálními žvásty a nudným průběhem. Podzim v NY mě ale vážně dost překvapil a proto dávám 5 hvězdiček.

Plnou parou vzad! (2002)

Tento film určitě řadím mezi nejbláznivější komedie, které jsem kdy viděl. I přes nevalnou kritiku periodik jsem měl chut´ ten film shlédnout. Ten večer jsem měl na to náladu, nad ničím nepřemýšlet prostě se jen smát. A těch veselých chvil bylo opravdu požehnaně :-). Prostě kdo se od srdce zasmát tak vřele doporučuji. Jinak se svým hodnocením zůstávám na 3 hvězdičkách.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

jelikoz je J.Reno muj nejoblibenejsi herec tak tato trologie je obzvlaste povedeny kousek, spousta humoru u ktereho jsem se lamal smichy ("Tady mi parchante chcat nebudes" :-) apod.) vsem doporucuji, Ou-kéj :-)

Matrix Reloaded (2003)

Měl jsem tu čest shlédnout tento film. Říkal jsem si, že to bude lepší než jednička. Bohužel jsem se zmílíl. Tento druhý díl trilogie řadím mezi nejhorší filmy, které kdy mohl vidět. Ted´ silně pochybuji, že zajdu i na třetí pokračování. Ještě k tomu takové divné zakončení. To už je jak v telenovele, kdy další díl uvidíme v zápětí.

Krásná pokojská (2002)

Sice skoro každý říká, že to je nuda a tyhle filmy typu "popelka" jsou vždycky na stejný brdo, ale tohle byl zas film, který mě po dlouhé době dovedl rozbrečet. Naposledy se to povedlo filmu Město andělů. Si prostě nemůžu pomoct ale tomuhle filmu dávám 4 hvězdičky.