Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Průměrný programátor a geniální obchodník Gates vs. průměrný vizionář a geniální žvanil Jobs. Používám PC i Mac a každé má něco do sebe. Mám vás rád hoši oba. R.I.P. Steve.

Sociální síť (2010)

Velmi povedené. FB mi sice nic neříká ale film je to geniální. Charisma, které sálá z Justina T. v každém záběru je neuvěřitelné. Ten kluk to má v sobě. Zlatá ruka při castingu. Klubová scéna je i díky skvěle vybranému housefláku nezapomenutelná.

Akce Bororo (1972)

Už to tady napsal PaRi, ale přesto zopakuji "Vy lidé jste tak pyšní a přitom tak málo víte!" že, woody...

Okres na severu (1981) (seriál)

Normálně jsem na to čuměl. Byla to sice kravina ale čuměl jsme na to. Viděl jsem to celý. Dnes už bych to nedal ale tenkrát jsem čuměl na všechno. Nejraději jsem měl ty scény, kde jede Moučka s Bláhou v autě které se příšerně studiově kymácí a Moučka vyzvídá co se říká mezi lidmi... taková pojízdná vox-populi, to sem se smál nejvíc.

Drive (2011)

Takhle topornou a křečovitou snahu vykřesat z blbého scénáře supercool záležitost by jeden pohledal. Snůška nelogičností v záměrech postav na obou stranách barikády mě doslova srala. Jestli chtěl Refn diváka zhypnotizovat, tak u mě se to minulo účinkem. Nuda.

Hanebný pancharti (2009)

Tarantina mám docela rád ale tohle je bez pardonu, hovadina. Ty dvě hvězdy jsou pro Christopha Waltze.

Svět podle Prota (2001)

Přečetl jsem si pár zdejších komentářů a překvapilo mě kolik lidí vůbec nepochopilo tu jednoduchou zápletku, kterak se v jednom těle vystřídají dvě bytosti. Smutné. Ani se pak nemůžu divit, že film pokládají za nekonzistentní, mnohoznačný a s otevřeným koncem. Leda prd, je to vymakané od začátku až do konce.

Adamova jablka (2005)

Nepamatuji si na jiný film z poslední doby u kterého bych se tak často, nahlas a od srdce zasmál. Úžasné panoptikum vynikajících figurek.

Audience (1990) (divadelní záznam)

Landovský si za ten vychlastanej kastl lahváčů pětihvězdu zaslouží.

Casino Royale (2006)

První bondovka u které jsem uvěřil, že ten chlápek je Agent 007. Bravo Danieli Craigu.