zablaga

okres Považská Bystrica
pútnik na planéte Zem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 19.6.2019  08:35

Podľa mňa to veľmi drží nad vodou Chris a jeho postava, ostatné je skôr sklamaním než príjemným prekvapením

• 11.4.2019  11:51
    Sinister (2012)

pre mňa veľké sklamanie, najmä po dobrých recenziách, ktoré som čítala. Veľmi predvídateľné a klišé

• 6.4.2019  21:32

POMO to vystihol. Ale dám 4 hviezdy, kvôli tomu srdcu a piesňam v tom :)

• 3.4.2019  07:15
    Soumrak (2018)

používateľ Dadel to vystihol veľmi presne. Toto je dôkaz toho, že pekná vizuálna stránka nerobí film. Bolo to plné napätia, nepochopiteľných rozhodnutí postáv a zmätku v príbehu, v ktorom sa nič nedeje počas 2 a 1/2 hodiny. uf

• 30.3.2019  10:45
    My (2019)

tri hviezdy za zaujímavé nápady a vtipno/hororový dej. Ale viac sa nedá, lebo, no...je to rozprávočka, ktorá ku koncu už aj nudí

• 26.3.2019  10:37

nudilo ma to a to ma väčšinou takéto veci fakt dostanú, príliš veľa zbytočných detailov, z môjho pohľadu zbytočne natiahnuté..

• 18.2.2019  07:38
    The Open House (2018)

Toto je dôkazom toho, že podľa súčasných merítiek, stačí pre tvorcu filmu mať nejaký nápad (cudzí ľudia sa prechádzajú vo vašom dome, divné nie?), nemusí byť dotiahnutý, vysvetlený, logický. A nestačí mi ani to, že som sa párkrát zľakla, ja sa zľaknem hocičoho. Toto je pre mňa odpad, najmä preto, že sa o béčkovosť nesnaží, on skrátka je.

• 17.1.2019  07:39
    Skleněný (2019)

Trochu rozvláčnejší dej a podľa mňa nedobrý koniec, však uberajú len jednu hviezdu podľa mňa podarenej (pre fanúšika) uspokojujúcej záverečnej časti série! ps: @Tom Hardy to popísal vo svojom komentári veľmi presne

• 13.1.2019  11:44
    Pašerák (2018)

typicky Clint a.k.a. drsnak, ale so zlatym srdcom, vsetko tak velmi idealisticke a ocakavatelne, napad zaujimavy, no cely cas som rozmyslala co pojdem po filme kupit do potravin. Nuda.

• 29.12.2018  09:44
    Bird Box (2018)

nie zlé, ale v porovnaní s tichým miestom slabšie (porovnávať dva veľmi podobné námety, ktoré vyšli v rovnaký rok mi príde logické). Občas som sa dosť nudila, navyše mi chýba vysvetlenie, celé by to v mojich očiach vygradovalo. 3* a nechápem ten rozruch okolo tohto..

• 19.11.2018  17:30
    Kancl (TV seriál) (2001)

People often come to me and ask me, "do you find it miraculously funny?" yes. "Is David Brent the most annoying character in the world? Yes, next please"

• 26.10.2018  08:04
    Halloween (2018)

bleh! možno mi vyčítať, že nepoznám iné Halloween-y a teda sa nostalgicky nerozplývam nad scénami, ktoré pripomínajú minulé diely, ale aj takí diváci musia byť v vzorke pozorovateľov a čo sa týka samotného filmu je hrozný. Ale oceňujem vtipné scény, celé kino sa smialo :)

• 17.10.2018  07:52

Z môjho pohľadu vynikajúci, strhujúci snímok, ktorý je napínavý od začiatku až do konca s veľmi presvedčivými hereckými výkonmi. Vo mne zanechal hlbokú stopu.

• 23.8.2018  14:32

Proste som tomuto filmu založenému vlastne len na dialógu dvoch spoznávajúcich sa ľudí verila od začiatku až dokonca, ba čo viac, bavil ma..veľmi ma bavil. Od prvého videnia srdcovka a treba vidieť aj pokračovania!

• 23.8.2018  14:27

Nie typická romantika, ale tak podivuhodne zo života...4 *

• 23.7.2018  18:46

najlepší diel !

• 21.5.2018  18:33

Rozhodovala som sa či 3 a či 4 hviezdy, ale nie je to zlý počin, dobrá kamera, zaujímavý nápad, príjemná atmosféra aj herci. Čo by som vytkla sú nedokonalosti v príbehu takisto ako trocha klišé koniec, ktorý mi pripomína napodobeninu Shyamalana. Ale aj tak, good!

• 13.3.2018  11:23
    Tvář vody (2017)

príliš dlhé, predvídateľné, miestami nudné, bez väčšej myšlienky a nezachránilo to ani to zasadenie príbehu do čias minulých. Nedokázala som sa stotožniť a málo vecí tam bolo sympatických, preto tie dve, bohužiaľ

• 1.2.2018  23:46

Film nemôžem oceniť kvôli super nápadu, pretože ten nápad patrí autorovi knihy, no čo sa týka spracovania, hviezdičku dole dávam za veľmi pomalé umelecké tempo. Hoci mi takáto vec poväčšine skôr vyhovuje tu nie až tak, ale to iba, čo sa týka strhnutia jednej hviezdy. Inak film stále veľmi dobrý!

• 25.1.2018  12:28
    matka! (2017)

O Bohu, Zemi a ľuďoch.

• 15.10.2017  08:09
    Sněhulák (2017)

3* kvôli príjemnej severskej atmosfére a tomu, že som bola prekvapená, kto je napokon vrahom. Inak veľmi priemerná detektívka, bez zaujímavejšieho nápadu. Snáď kniha stála za viac..

• 24.8.2017  11:36

Je pravda. že film sa striktne nedrží knižnej predlohy, ale nevadí mi to, hlavne kvôli tomu, že knižná predloha nepatrí medzi najzáživnejšie veci, čo som čítala a tento film ju zhrnul veľmi pekne. Je to uveriteľné a pocity, či myšlienkové pochody postáv, boli priam hmatateľné. Frances OConnor je veľmi milá a žiari :-) SPOILER! Čo sa týka toho krátkeho zasnúbenia, ktoré bolo do filmu pridané, mám pocit, že tu scenárista chcel tak trochu pripomenúť zasnúbenie Jane Austen, ktoré trvalo podobne dlho a ktoré zrušila, s obavami, že nejde o skutočnú lásku.

• 21.8.2017  16:02
    Mansfieldské panství (TV film) (2007)

Obávam sa, že jediné milé a príjemné na tejto verzii je výber herca, ktorý hrá Edmunda. Ide o to, že Fanny je na môj vkus dosť nesympatická a vyzerá skôr hlúpučko ako skromne. Dobré postavy sú vždy dobré a zlé sú skrátka zlé až na kosť, čo je veľmi rozprávkový pohľad. Takmer celý film sa odohráva na jednom mieste, čo ho robí dosť nudným. Škoda.

• 19.8.2017  15:07

Trocha pomalší dej a vlastne dosť neuveriteľná zápletka robia z tohto filmu dokonalý remake starých romantických osudových filmov. Veľmi, veľmi sa mi to celé páčilo, bolo to romantické, trocha sarkastické a vtipné, ako vie len Nora Ephron. Láska je záhada. Meg a Tom sú čarovní, ako obyčajne.

• 16.8.2017  11:52
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Spočiatku som nechápala, čo to pozerám, ale bola zvedavá, čo bude ďalej. Potom, som pochopila, že Twin Peaks je skrátka niečo iné. A to iné ma neskutočne baví. Lynchov humor a úžasné postavy, zaujímavý a hlboký dej a tiež môj milovaný special agent Dale Cooper. Proste som sa zamilovala!

• 15.8.2017  17:40
    Jana Eyreová (TV seriál) (1983)

SPOILER Toto veľmi pekné prevedenie pevne pridŕžajúce sa knižnej predlohy, pripomína divadelnú hru. Je tu však zopár vecí, ktoré by som vytkla - nevadí mi trocha pomalý a zdĺhavý dej, ale prečo sú vypustené scény, ktoré by sme ako fanúšici radi videli (Jana a Rochester po zasnúbení - to mal byť mesiac?) a zachované scény, ktoré vôbec tak potrebné neboli? (Janino detstvo,..) Veľmi mi chýbalo zopár citátov z knihy, ktoré podľa mňa boli tiež dôležité - niekedy useknuté, čo v konečnom dôsledku nevyznelo ako malo, nejdem ich menovať, asi to nikoho nezaujíma :D Koniec naopak bol skvelý a venoval sa mu potrebný čas :-) Ale! veľké vytknutie z mojej strany pre herečku - Hoci bola rozvážna a láskavá, Jana vôbec nebola vášnivá a bohužiaľ ani šťastná, keď mala byť! Je to veľká škoda, pretože Rochester bol dokonalosť sama, neviem si predstaviť lepšieho herca a lepší výstup.. Ospravedlňte môj zdĺhavý komentár, no Jana je moja najobľúbenejšia kniha :) 88%

• 12.8.2017  20:02
    Rozpolcený (2016)

Môj obľúbený (typický) Shyamalan a bravúrny (až takéto slovo použijem) McAvoy. Love it!!

• 3.8.2017  11:09

Mám veľmi rada Emmu, je nielen krásna a talentovaná herečka ale aj sčítaná a dobrá osoba, nikoho lepšieho si ako Bellu neviem predstaviť. Už než film vyšiel som vedela, že ma nesklame. Moja obľúbená Disneyovka je plná kníh, skutočnej lásky, ktorá premáha sebectvo a životného múdra. Videla som viac spracovaní tohto príbehu a ani jeden sa nepribližoval tomu, čo mám rada na pôvodnej kreslenej rozprávke. To, že sa ju tvorcovia pokúsili zachovať a verne napodobniť ma neskutočne teší.

• 3.8.2017  00:09

Nie natoľko verné spracovanie knižnej predlohy, ktoré ma dozaista viac chýb. No napriek tomu ide o jeden z najlepších a najkrajších filmov, aké som kedy videla. Hlavná myšlienka je obsiahnutá, réžia, hudba a výber hercov je excelentný. Poézia

• 3.8.2017  00:06
    Pýcha a předsudek (TV seriál) (1995)

Príjemné a verné spracovanie môjho obľúbeného diela určené pre skutočných fanúšikov.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9