zablaga

pútnik na planéte Zem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 15.6.2017  12:16
    Postřižiny (1980)

čarovné umelecké dielo, ktoré patrí do môjho srdca

• 30.5.2017  09:23

too good!! už sa teším na ďalšie série, veľmi sympatické postavy a príjemná atmosféra, super!

• 25.9.2016  21:00

Dve hviezdičky kvôli finálnej prestrelke a Chris Pratt-ovi, mostly.

• 3.9.2016  21:57

napriek veľmi sympatickým hlavným postavám nedokázala som sa stotožniť s myšlienkou a teda som neuronila ani slzu (hoci som skôr plačko typ :-)) skrátka som tomu neverila, toto nie je pravá láska, nie pre mňa. 3*

• 25.1.2016  11:14

Man can be destroyed, but not defeated.

• 21.11.2015  22:53
    Babadook (2014)

Nemám rada horory bez myšlienky a zmyslu, aj keď majú v sebe prvky, ktoré naháňajú hrôzu. Asi som to len nepochopila..

• 30.8.2014  09:30
    Lásky čas (2013)

Nečakajte veľké zvraty v deji ani žiadne hrdinské činy. Toto je skrátka krásny film o živote, po ktorom si uvedomíte, že on sám je krásny. Ako bonus je tu skvelý soundtrack a veľmi sympatické postavy, ktoré utvárajú sympatické vzťahy. Skrátka láska na prvý pohľad.

• 5.8.2014  22:29

V kine to za niečo stálo, navyše je tam veľa humoru a sympatických postáv..ale to je asi tak všetko

• 17.5.2014  23:43
    Million Dollar Listing (TV seriál) (2006)

"Teplí makléri" sú sobotňajší program, ktorý si nenechám ujsť. Ak sa chcete zasmiať a máte radi gýčové zápletky, nie je nič lepšie! Úprimne sledujem s napätím, kto sa s kým poháda a odkiaľ dokelu majú tí ľudia toľko peňazí?!

• 13.3.2014  10:08

Maroš Kuffa je veľký človek a robí úžasnú prácu, aj keď nerozumiem ako to zvláda. Odporúčam však vypočuť si jeho prednášky o ostatných veciach, ktoré vytvára a o ostatných ľuďoch, ktorým pomáha.

• 31.1.2014  17:06
    Sekerovci (TV seriál) (2010)

VAROVANIE! obsahuje podpriemerný humor

• 16.1.2014  16:38
    Babovřesky (2013)

Českých režisérů by mělo být o Trošku míň. Nikdy som mu neprišla a asi ani neprídem na chuť

• 4.1.2014  17:29

Moja najobľúbenejšia česká rozprávka! skvelé pesničky, skvelá romantika, skvelé postavy a skvelý humor!

• 24.12.2013  16:40

Hodnotiť príbeh, dialógy a myšlienku, mi príde hlúpe, keďže je tento film na motívy skvelej hry, je to samozrejmosťou. Vyzdvihujem teda herecké výkony a tzv. divadelné spracovanie. Bolo to veľmi milé :-)

• 23.12.2013  12:32

Je to jediný film, pri ktorom mi nevadí, keď dieťa niekto dabuje. Áno, je to druhotriedne, ale aj veľmi milé s nádychom rokov 90tych. Navyše John a Kirstie, keď boli ešte mladí a pekní!

• 13.12.2013  09:21
    Duel (TV pořad) (2006)

Gregor Mareš je ten najnepríjemnejší a najsmiešnejší moderátor v dejinách. Mojej mamine veľmi vadí, že každú vetu i odpoveď opakuje druhýkrát, mne skôr vadí, že si robí srandu z nevedomosti súťažiacich (i keď on má odpovede na tom veľkom monitore) a keď spieva (dosť často). Napriek tomu si DUEL vždy rada pozriem, vlastne je to už rodinná tradícia, že máme chuť po ňom niečo hodiť, takže si to pozriem dvojnásobne rada.

• 12.12.2013  14:14

hm, ľudsky pekné, nie však príliš pôsobivé, navyše ten malý chalan hrá príšerne.

• 12.12.2013  14:00

Duchovný i umelecký pôžitok. Akosi som to cítila, ich pochybnosti, samotu, ich radosť z Božej prítomnosti..5*

• 30.11.2013  23:26

Druhý diel nepostráda skvelú dynamiku a viditeľne lepšie spracovanie. Vďaka prvému dielu som si prečítala všetky tri knihy a bola veľmi prekvapená, že ma ešte dokáže zaujať takýto žáner. Vďaka prvému dielu som sa stala fanúšičkou Jennifer Lawrence a vďaka druhému dielu sa veľmi teším na ten tretí. Páčilo sa mi to celé a aj napriek dlhej stopáži som bola ako na ihlách (oplatí sa vidieť v kine.)

• 27.11.2013  08:29

je to skôr komédia ako thriller, ale komédia, na ktorej sa pobavíte. Navyše ten koniec bol vskutku skvostný!

• 17.11.2013  16:05

ehm..čo mi to len pripomínalo...ach, keby som si len spomenula. Aha! už viem,...Noc v múzeu 1

• 16.11.2013  13:51
    Sherlock (TV seriál) (2010)

No toto je veľká krása! Skvelé filmovo-seriálové prevedenie Sherlocka, ktoré priblíži britskú klasiku novej generácií. Postavy majú úžasné charaktery a celý seriál má svoj neopakovateľne svojský štýl. V prvom rade tu však ide o geniálny scenár a réžiu. Neviem si predstaviť lepší výber hercov a neviem si predstaviť, že na novú sériu musím čakať ešte asi tri mesiace. -_-

• 12.11.2013  16:03
    Honest Trailers (TV seriál) (2012)

Občas veľmi zábavné, občas opakujúce sa a nevýstižné. Ale myslím, že je to naozaj skvostný nápad!

• 11.11.2013  18:04
    Rain Man (1988)

Pekný veľmi emotívny film o živote, kde nejde inak než nad všetkých pozdvihnúť výkon Dustina Hoffmana. Rozplakal ma.

• 9.11.2013  18:59
    Smotánka (TV pořad) (1996)

stoka Slovenského národa

• 9.11.2013  13:41
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

hmm veľmi podarený príjemný program :-) asi je to vďaka Nikodýmovi, Danglovi a Adele, ktorí to udržia na úrovni aj keď hostia nie sú práve najvtipnejší. Niečo sa naučíš a zasmeješ :-)

• 9.11.2013  13:39
    Conan (TV pořad) (2010)

Táto šou je o Conanovi a len o Conanovi. A jeho humor zbožňujem.

• 9.11.2013  11:06
    Ktosi je za dverami (TV pořad) (1978)

Slovenský kultový klenot.

• 5.11.2013  16:27
    Uragán (TV pořad) (2001)

Raz celkom dobre, inokedy veľmi zle. Ale Marcinovi som nikdy neprišla na chuť..

• 5.11.2013  08:50
    Donnie Darko (2001)

Toto je druh filmu pri ktorom nemôžem popisovať prečo sa mi páči. Proste je to tak. To treba vidieť. Every living creature on earth dies alone.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8