My (2019)

tri hviezdy za zaujímavé nápady a vtipno/hororový dej. Ale viac sa nedá, lebo, no...je to rozprávočka, ktorá ku koncu už aj nudí

Kam zmizela Madeleine McCann? (2019) (seriál)

nudilo ma to a to ma väčšinou takéto veci fakt dostanú, príliš veľa zbytočných detailov, z môjho pohľadu zbytočne natiahnuté..

The Open House (2018) odpad!

Toto je dôkazom toho, že podľa súčasných merítiek, stačí pre tvorcu filmu mať nejaký nápad (cudzí ľudia sa prechádzajú vo vašom dome, divné nie?), nemusí byť dotiahnutý, vysvetlený, logický. A nestačí mi ani to, že som sa párkrát zľakla, ja sa zľaknem hocičoho. Toto je pre mňa odpad, najmä preto, že sa o béčkovosť nesnaží, on skrátka je.

Skleněný (2019)

Trochu rozvláčnejší dej a podľa mňa nedobrý koniec, však uberajú len jednu hviezdu podľa mňa podarenej (pre fanúšika) uspokojujúcej záverečnej časti série! ps: @Tom Hardy to popísal vo svojom komentári veľmi presne

Pašerák (2018)

typicky Clint a.k.a. drsnak, ale so zlatym srdcom, vsetko tak velmi idealisticke a ocakavatelne, napad zaujimavy, no cely cas som rozmyslala co pojdem po filme kupit do potravin. Nuda.

V pasti (2018)

nie zlé, ale v porovnaní s tichým miestom slabšie (porovnávať dva veľmi podobné námety, ktoré vyšli v rovnaký rok mi príde logické). Občas som sa dosť nudila, navyše mi chýba vysvetlenie, celé by to v mojich očiach vygradovalo. 3* a nechápem ten rozruch okolo tohto..

Kancl (2001) (seriál)

People often come to me and ask me, "do you find it miraculously funny?" yes. "Is David Brent the most annoying character in the world? Yes, next please"

Halloween (2018)

bleh! možno mi vyčítať, že nepoznám iné Halloween-y a teda sa nostalgicky nerozplývam nad scénami, ktoré pripomínajú minulé diely, ale aj takí diváci musia byť v vzorke pozorovateľov a čo sa týka samotného filmu je hrozný. Ale oceňujem vtipné scény, celé kino sa smialo :)

Utøya, 22. července (2018)

Z môjho pohľadu vynikajúci, strhujúci snímok, ktorý je napínavý od začiatku až do konca s veľmi presvedčivými hereckými výkonmi. Vo mne zanechal hlbokú stopu.

Před úsvitem (1995)

Proste som tomuto filmu založenému vlastne len na dialógu dvoch spoznávajúcich sa ľudí verila od začiatku až dokonca, ba čo viac, bavil ma..veľmi ma bavil. Od prvého videnia srdcovka a treba vidieť aj pokračovania!