Pasažéři (2016)

neskutočné, akú atmosféru Pasažieri dokázali vytvoriť (odporúčam -keď všetko stíchne, zaľahne a deň bude pomaličky naťahovať ruku k mladšiemu bratovi). Spolu s Intrastellar si hovejú aj vďaka výborným hereckým výkonom na tróne všetkých filmov vôbec. Neostáva len dúfať, že sa niekomu tieto diela podarí prekonať. fun faktor 95% , príbeh + spracovanie 90% ,

Forrest Gump (1994)

existujú "kultovky", ktoré by určite nemali ujsť oku fanúšika dobrých filmov ako starších ročníkov, tak čerstvých "cať" ročných a toto je určite jeden z nich. fun faktor 80%, príbeh + spracovanie 90%

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

vydarene a pekne spracovaný remake pôvodného seriálu hodný "publika" r.2019. Rodinný seriál so zameraním na vesmír a sci-fi no na svoje si príde vďaka kvalitnému príbehu aj člen rodiny, ktorého tento žáner až tak neláka. Držím palec nech si Netflix udrží vysoko nahodené latky tvorby a podľa výsledku akurátne vyváženého rozpočtu ako v tomto, tak aj v ďalších projektoch posledných rokov (napr- Orange is the new black, The Kissing Booth1+2, Extraction a ďalších...). Rodinný fun faktor 75%, príbeh + spracovanie 70% ps: problémom je čas zahnania deciek spať a nepustenia si ďalšieho dielu :)

Bourák (2020)

Nerozumiem neúmernému podhodnoteniu. film za mňa patrí medzi divákom poväčšine nepochopený. Žiadne "nadupané" efekty, wow efekt atď len komédia... Film o nadnesenom zachytení atmosféry 70r "Elvis style" kultov a toto sa podarilo na jedničku s * vrátane vtedajšieho spôsobu natáčania filmov (napr. v aute + premietané pozadie a pod.) a nesmiem zabudnúť pochváliť hudbu a tanečné skupiny. Dostal som presne to čo som očakával pri pozretí na plagát (zvlášť keď som čakal podla hodnotenia 35% koninu na N-tú). fun faktor 70%, príbeh + spracovanie 63%, hodnotenie 5***** ako kompenzácia príliš nízkeho hodnotenia.

Netěhotná (2020)

hodnotenie 59% aktuálnych zodpovedá reál fun faktoru. Pohodový filmeček o nie až tak diskutovanom "cieli" so zameraním na staršie "násťročé" publikum. Ako podotkla priateľka, film môže mierne navádzať k myšlienke potrat je "zívačka" a zľahčovať toto rozhodnutie. funfaktor 60%, príbeh + spracovanie 58%