• Krátkometrážní

Pearl Harbor (2001)

Neskutečná scéna kdy Japonci napadnou Pearl Harbor. Skvěle nafilmováno. Letadla, střelba, torpéda, potopené lodě, dva Američani co zvládnou jako jedniný odstartovat a kosí Japonce jako kdyby byly bezruký a ti nejsou schopní je trefit ani ve 3 nebo 4 - to to sráží jen na 4 hvězdy... Následný útok na Japonsko, kde zemře jeden z hlavních hrdinů. Pár dívek, žen, slečen asi uronilo pár slz...

Mizerové (1995)

Člověk by neřekl že i po 20 letech kdy to Nova vysílá každej rok, tak ho to bude pořád bavit, ale baví! Podařilo se totiž sladit akci, vtip a napětí. Smith a Lawrence jsou ve svejch rolích naprosto super.

Freddy versus Jason (2003)

Jeden čas můj nejoblíbenější "horor". Spojení dvou legendárních hororových postav vyšlo asi lepé než se čekalo. Jednoduše řečeno těším se na dvojku.

Soumrak mrtvých (2004)

Pegg a Frost vytvořily super dvojku! Dost jsem se nasmál. Hodně mě rozsekala scéna kde se učí podle Dianny zombíky a nebo začátek jak jde do obchodu.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Pravděpodobně jeden z nelepších válečných seriálu co kdy byl natočen. Je fascinující sledovat osud Roty E a jejich členů. Lidé kteří byl hrdinové v pravém slova smyslu.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Hodně lidí asi tento seriál neosloví, ale mě se líbil. Nic takového jsem v životě neviděl. Člověk co chápe tento humor se vlastně neustále směje. Nejlepší herecký výkon podle mého názoru - Alan Ritchsona alias Thada Castla, mě hodně bavil.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Nejoblíbenější český seriál. Arazím a Béďa - Tomáš Töpfer a Ivan Trojan - předvedly naprosto nejlepší výkony své herecké kariéry aspoň podle mě. Skvělé rekvizity a skvělý humor co se tam objevuje mě doopravdy baví. Tím si mě tento seriál získal.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série je rozhodně za 5 hvězdiček. Druhou a třetí bych hodnotil na 4 a půl hvězdy. A poslední na 3 a půl hvězdy. Postavy Michaela a Lincolna se doopravdy povedly, mozek a svaly. Akorát si nejsem úplně jistý jestli by Link v první sérii doopravdy dostal tolik prostoru (práce s ostatními vězni), když byl odsouzen k trestu smrti. Raději už stačí, protože by to bylo asi na delší komentář.

BearCity (2010) odpad!

Bouhžel jsem nemohl jinak. Po 30 minutách jsem musel vypnout. Tohle boužel není film pro mě.