Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Krátkometrážní
  • Animovaný

Zajímavosti k filmům (57)

Hypnotizér

Hypnotizér (2012)

Cca v čase 26:35 Magdalena (Eva Melander) říká, že nenašli jinou DNA než rodiny. Jenomže Josef (Jonatan Bökman) byl adoptován (dozvídáme se později ve filmu), takže logicky musí mít jinou DNA.

Živí mrtví: Počátek konce

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

V epizodě Pach krve (2010) seriálu Živí mrtví (od r. 2010) vidíme chodce přelézat plot, používat kámen, běhat a nebo částečně lézt na žebřík. V 1. sérii Živí mrtví: Počátek konce se setkáváme již s chodci, jenže jsou pomalí jako v ostatních sériích Živí mrtví. První série Živí mrtví: Počátek konce se má odehrávat ve stejném čase jako první série Živí mrtví, ale chodci se chovají v obou seriálech jinak.

Ztraceni - Opuštěni

Ztraceni - Opuštěni (2005) (epizoda)

Cca v čase 0:13:15 Shannon (Maggie Grace) vybíhá s Vincentem z pláže a v ruce nemá tričko, které dala Vincentovi očuchat. Po chvilce běhu má ovšem zase v ruce tričko.

Ztraceni - Nepopsaný list

Ztraceni - Nepopsaný list (2004) (epizoda)

Cca v čase 0:37:42 přichází Lock (Terry O'Quinn) k Michaelovi (Harold Perrineau), v následujících záběru je vidět, že Walt (Malcolm David Kelley) spí s hlavou směrem od Michaela. V dalších záběrech, když se na něj ovšem podívá, je otočen směrem k Michaelovi a o pár vteřin později opět Walt má hlavu na druhou stranu.

Seal Team 6

Seal Team 6 (2017) (seriál)

Ripa Taggarta (Walton Goggins) měl původně hrát Joe Manganiello, ale kvůli zdravotním problémům herce musela být jeho postava přeobsazena a první dva díly přetočeny. [Zdroj: Wikipedia.cz]

Živí mrtví - Pocit viny

Živí mrtví - Pocit viny (2018) (epizoda)

Rick (Andrew Lincoln) cca v čase 0:05:30 nastupuje do auta a malé trojuhelníkové okno je napůl vypadlé. O několik vteřin později nám záběr ukazuje Ricka za volantem a malé trojúhleníkové okno je nasazené.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

V čase 01:37:19 skáče ze stěžně William (Orlando Bloom) do vody vedle lodi, o pár vteřin později vyplave viditelně mnohem dál, než kde dopadl (rozhodně tam nemohl doplavat, jelikož v záběru ve vodě plaval hned na hladinu).

Dva a půl chlapa - Jasně, že je mrtvý

Dva a půl chlapa - Jasně, že je mrtvý (2015) (epizoda)

Alan (Jon Cryer) v této epizodě pronese větu: „Nemám otestovat Charlieho popel na pohlavní nemoc?“ Je to narážka na spekulace, které se v té době šířily bulvárními médii a nebylo naprosto známo, co za pohlavní nemoc ve skutečnosti Sheen má.

Spartakus - Vlci před branami

Spartakus - Vlci před branami (2013) (epizoda)

V epizodě se objevuje postava Gaiuse Juliuse Caesara (Todd Lasance), která se ukáže pro další děj jako důležitá. Historicky ovšem není známo jakou roli hrál Gaius Julius Caesar ve Spartakově povstání a jestli se vůbec nějak účastnil.

Spartakus

Spartakus (2010) (seriál)

Od začátku třetí série Válka zatracených (2013) se objevuje i syn Crassuse, Tiberius Crassus (v seriálu Christian Antidormi), historicky se ovšem žádný syn Crassuse bojů se Spartakem neúčastnil. Marcus Licinius Crassus (narozen 85–86 př. n. l.) a Publius Licinius Crassus (narozen 82–86 př. n. l.) byli v době bojů ve věku cca 9–13 let.

Spartakus

Spartakus (2010) (seriál)

Spartakovo tělo nikdy nebylo nalezeno (je několik možností: poslední bitvu přežil a unikl, byl zabit v bitvě anebo byl ukřižován).

Spartakus

Spartakus (2010) (seriál)

Šest tisíc přeživších povstalců bylo ukřižováno na Via Appia (cesta z Říma do Capuy) jako výstraha ostatním otrokům (v seriálu v posledním díle Vítězství2013).

Spartakus

Spartakus (2010) (seriál)

Spartakus (Andy Whitfield / Liam McIntyre) je jediná postava, která se objevuje ve všech 33 epizodách. Crixus (Manu Bennett) se sice také objevuje ve všech 33 epizodách, ale v předposlední se objevuje jen jeho hlava a v poslední jen ve flashbacku.

Reklama

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama