• Krátkometrážní

Pařba ve Vegas (2009)

Řekl bych že asi revoluční roadmovie komedie. 100% nejlepší roadmovie komedie všechn dob. Postava ALANA je ze všech nejlepší . A když neprovede nebo neřekne něco Alan dokáží to ostatní a to se mi moc líbí. A na konci fotky jako poslední kapka, proto si to zaslouží plné bodové ohodnocení.

Snowboarďáci (2004)

Dost dobrá spolupráce Kotka s Mádlem je vidět že si asi rozumí i mimo. Jeden čas můj nejoblíbenější film (jako teenegera). Člověk se hodně zasměje a to je důležité.

Perverzáci (2011)

Povídky boužel nemám rád. A je pravda že ani téma mě vůbec nenadchlo.

Mládí v hajzlu (2009)

Přečetl jsem knihy ale stejně jako u Upírova pomocníka by si to rozhodně zasloužilo lepší zpracování. Třeba se to někdy někomu povede.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Zatím mě to nezaujalo. Moc nemusím Sheldona, ale to se třeba změní. Třeba až budu mít čas tak to zkouknu celé a přehodnotím svoje hodncení a přepíšu komentář.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po odchodu Nathana jsem se na to chtěl přestat dívat, ale myslím že Rudy ho dokáže minimálně z 80% nahradit takže jsem koukal dál... Jo je pravda že zbytek nové ,,party" nenahradí Kelly, Alishu a Simona a k tomu navíc příšerná role Curtise, kterej mi tam prostě vadí, moc ho nemusím. Každej díl má něco do sebe a s hlodama Nathana nebo Rudyho je to ještě zábavnější. Musím uznat že se to prostě nemusí každému líbit, ale je mi to jedno.

Ďábel v těle (2012)

Stejný názor jako podemnou Taškář a Whitebeard. Boužel není to film pro mě a zbytečné utracené peníze za kino (tenkrát jsme na tom byly v kině).

Upírův pomocník (2009)

Četl jsem všech 12 dílů knížky. A rozhodně si tato kniha zaslouží lepší filmové zpracování. Tři knižní díly - jeden filmový? to by asi stačilo. Je to škoda a film mě rozhodně zklamal.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Vetchý a Novotný nesměj snad nic říct protože jinak se většinou člověk začne smát. Když se k tomu přidá Noha,Kohák,Kikinčuk a nebo Sobota a něco plácnou tak se člověk směje v podstatě celých 20 minut.

20ers: Making of... (2008)

20 let na scéně... zachvíly 30 let... tak uvidíme čeho se dočkáme... v podstatě top rapeři naší scény a slovenské... Indy a Wich, PSH, Supercrooo a Kontrafakt + mám pocit že tam jsou i vlastně PIO který tady nejsou napsaný... lidi co tady a na slovensku začínaly s tímto hudebním stylem a proslavily ho...