Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (41)

plakát

Místo zločinu České Budějovice - Kniha hříchů (2023) (epizoda) 

Figur jak orloji, už po 5 minutách nevím, kdo je kdo. Policajti vykreslení jako banda debilů. Z obšancovaného zámku jim ujede, kdo si zamane, že existuje vysílačka asi ještě neslyšeli, na louce u rybníka se pohybuje 100 lidí, ale nikdo si nevšimne, že se někdo brodí přes rybník (za světla), policejní pes je retard, který na druhém břehu rybníka nechytne stopu. Au. Kriminální seriál to tedy není, ono se to nedá zařadit ani jako komedie páč zasmát se můžeme jen celkovému pojetí, možná horor, záleží na tom, jak moc se vám u toho budou ježit vlasy.

plakát

Místo zločinu České Budějovice - Kvadratura muže (2023) (epizoda) odpad!

Zatímco Sequensovu Kvadraturu ženy si pamatuju po 45 letech, tady si po týdnu nevzpomenu ani, kdo je vrah ani jak na něj přišli. Matně si jenom pamatuju, že v tom hrál Dolanský. Tenhle seriál je opravdu skvost. Těším se na budoucí Místo zločinu Hradec Králové, kde bude šéfa kriminálky dělat Leoš Noha převelený přímo z protialkoholní léčebny, kde skončil díky tragickému velení kriminálky v Budějovicích.

plakát

Princezna zakletá v čase (2020) 

Když se zkombinuje 50x a stále poprvé, Na Hromnice o den více a Na hraně zítřka, tak vznikne originální česká pohádka. Ještě bych přidal Vůně cibule, protože ten kůň se jmenoval taky Archibald a byla to podobná volovina.

plakát

Sabaton: Christmas Truce (2021) (hudební videoklip) 

Mistrovský kousek. Takový trochu jiný level na poli videoklipů. I mezi klipy Sabatonu jednoznačná jednička.

plakát

Blade Runner (1982) 

Zkoušel jsem to dokoukat před pár lety a nepovedlo se. U tohoto akčního sci-fi thrilleru jsem usnul i včera. Tak nevím, asi to pro mě zas taková pecka není. Ale na druhou stranu je zábavné sledovat, jak si autoři v roce 82 představovali, že bude vypadat technika v Los Angeles před dvěma lety :-)

plakát

Vánoce u našich (2019) (seriál) 

Bylo mi nadšeně doporučeno. Přečetl jsem si nadšené komentáře. Ale asi jsem se díval na špatný seriál, či co. Neskutečná nuda od začátku do konce, marně jsem čekal, že se konečně začne něco dít, že se objeví nějaká myšlenka, zápletka, zvrat, nápad, bohužel nedostavilo se nic.

plakát

Doktor Martin - Záskok (2016) (epizoda) 

Jak technicky připojit tímto způsobem myčku, nad tím si hlavu láme nejeden instalatér

plakát

Ztracená brána (2012) (seriál) 

Středověký labyrint kanalizace vedoucí pod Vltavou? To jako fakt? Tý vole, to mě poser. Tak to by bylo za dvě kila...

plakát

Ďáblova lest (2009) (seriál) 

Proti Vašíčkově knize je to o dva levely výš, ovšem i tak se na to je potřeba dívat jako na pohádku. Jo, mimochodem, ten první spravedlivý se měl jmenovat A a ten druhý B. No nevím, v jakém jazyce používají tahle křestní jména.

Ovládací panel