MR 73 (2008)

Ono kdyby se na ten pravý moment filmu nemuselo čekat 90 minut, tak by to byla vynikající režisérská lahůdka. Ovšem když 3/4 filmu nestojí ani za mák, lpe se to hodnotit nedá.

Útočiště hrůzy (2008)

Jižanský buranský zombií?? Hellyeaaaah, sex drugs and rocknroll baby. Nečekal sem nic a dostal sem notnou porci zábavy, to jako jo. Kdyby kluci nebyli tak zlí a hladoví, tak se vsadim, že by s nima byla super ožíračka :-)

Oni (2008)

Velmi napínavý začátek se strhl do starého ničím překvapujícího klišé, které vedlo ke chladnému konci. Koukám poslední dobou si vystačím jednou větou :-)

Nebezpečný cíl (2008)

Stále si myslím, že Nick Cage je dobrej herec, jenom si prostě neumí vybírat scénáře. Cage má svá akční léta za sebou a místo toho aby si udržel své dobré jméno v topce jiným žánrem filmů, tak se pořád snaží vrátit na vrchol na poli akčních béček. Tentokrát to doopravdy nevyšlo a bratrům Pangům snažícím se remake svého vlastního filmu protlačit do hollywoodu podle mne také ne.

Cesta do středu Země (2008)

Ale tak jooo no, s trochou úsměvu na tváři se na to dá koukat :-)

Hank a Mike (2008)

Ten nápad, ten nápad je přímo geniální a přitom tak jednoduchý. Na tom celém tento film těží a vytěží toho poměrně hodně. Samotný úspěch ve filmových klubech po celém světě vám slibuje výborný filmový zážitek. umocněno výborným soundtrackem...no pudte sami. Důvod proč dávám 4 hvězdy je ten, že ač je film výborný postrádá toho poměrně hodně v komediální stránce, což někomu může přijít jako velké mínus.

Venkovský učitel (2008)

Ano, ano, kvalita českých režisérů upadá do temné nekonečně dlouhé díry, pouze Sláma do ní nespadnul.

Světlušky v zahradě (2008)

Od samotného hereckého složení jsem čekal poněkud více a pokud se mám zmínit o kvalitě celého filmu tak to velmi průměrně. Jedinou přesvědčivou práci odvádí Dafoe. Asi největší zklamání podzimu :-(

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

To není potřeba komentovat, to je potřeba vidět!!!!!

Oprávněné vraždy (2008)

Nefalšovaná oldschoolová krimi se už taky jen tak nevidí, kort takto přeplácaná hvězdami, avšak výsledek není zas tak převratný, jak se dalo čekat. 3,5