Hodnej polda, zlej polda (2006)

Filmů jako Mizerové tu bylo už celkem dost, i přesto je to můj oblíbený žánr akčních komedií. David a Martin nejsou v tomto případě dva černí dobře vypadající policisté s plnou pusou hlášek. Jsou to dva kanadští detektivové, ale oba z jiného konce Kanady, takže jeden mluví anglicky a druhý francouzsky. Co čert nechtěl, oba dva jsou nuceni spolu pracovat a trpět navzájem svoje unikátní vyšetřovací metody, protože zavraždená oběť je přesně půlkou těla na regionu Davida a druhou na regionu Martina.

Přízračný svět (2001)

Zápletka jde trochu mimo mě,ale jinak se nedivím nominaci na Oscara za scénář. Navíc Thora Birch zde skutečně dokazuje, že její pozoruhodný výkon v Americké kráse nebyla žádná náhoda. Dal bych asi 3,5, ale herecké výkony Thory a hlavně výborného Steva Buscemiho to zvedají na 4,5.

Rande měsíce (2006)

Spíš 3.5. Začátek se tváří jako důstojný nástupce legendárního The Waiting, škoda že postupem času kvalita trochu upadá, ale pořád je se na co dívat. Tyhle komedie z pracovního prostředí té nízké vrstvy vždycky stojí za to, mají své kouzlo:-) Scénář je naprosto typický a ničim vás nepřekvapí a herci působí celý film příjemně, teda kromě slečny Simpsonové,která snad celý film odehrála s jedním výrazem na tváři.

Vlajky našich otců (2006)

Nedodíval jsem se, žánr filmu mi nějak nesedl, takže nejsem schopen ohodnotit.

Another Gay Movie (2006) odpad!

Teprv podruhé na csfd dávám odpad, ale myslím že oprávněně. Příběh: parta 4 kluků se vsadí že do konce léta přijdou o panictví...ovšem s jiným klukem. Že vám tento příběh něco říká? Ano jedná se o Homo American pie,kromě Stifflera je zde Muffler,nechybí hrátky s teplým koláčem, ujetý tatík nachytávající syna v pokoji s mrkví v zadku, pokus o sex za přítomnosti webkamery pro čumili,sex s Mufflerovo dědečkem na kulečníkovém stole na poslední party,prostě je zde vše co v American pie,za opravdu velké účasti nahých prdelí a ztopořených klacků. Nemluvě o tom že "herecké" postelové výkony vypadají více než reálně. Jestli ste se čtením došli až sem a pořád si myslíte že to může být dobré,protože jste fanoušky teenage komedií, nedoufejte ani v to.

Perfektní servis (2004)

Černota kam se podíváš. Snad nejvíc nejčernější věc co se dá dneska najít,škoda že toho vtipu je tam poskromnu.

Stoupat jak dým (1978)

Na historicky prví komedii o hulení dost dobrý. Na to že je to točený v sedmdesátých letech ještě lepší.

Noc v muzeu (2006)

Ten vtip mi tam doopravdy nějak unikl a příběh byl "dokonalý" takové zápletky se jen tak nevidí. Jediné plus co mohu říct-hezká pohádka.

Noční volání (2006)

Robin Williams už neni tím skvělým hercem, jeho výkon rozhodně nepřidal tomuto naprosto průměrnému filmu.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Chtělo by to dvojí komentář. Usadit se, pustit tento doopravdy velmi krvavý masakr(divim se že se naše stará známá pila neotupila o tu masu kostí) a prostě jen tak čumět a nepřemýšlet.Zvlášt pokud jste viděli jedničku(vlastně dvojku), je vám jasné že všechny zlé charaktery musí přežít, takže vlastně čekáte na to, jak strejda přišel o nohy a jaktože se tatík stal šerifem. To je jedna možnost jak tenhle film vnímat. Ta druhá je začít se v tom trochu rejpat-příběh žádný,inteligence postav nulová, dialogy...proslovy..nevzpomínám si na nic jiného než: "Neboj, všechno bude dobrý." či "Aaaah!!! Neeeee!!" občas proložené nějakým tím sprostým slovem. Na tenhle film musíte mít rozhodně náladu.