Tuxedo (2002)

Na Jackeiho Chana dost slabé. Jsem zvyklý na lepší zábavu

Spláchnutej (2006)

Výborná animovaná věcička tentokrát z Velké Británie, všechny postavy mají nádech. Musí se líbit zaručeně jak velkým tak malým:-)

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Neodvážím se hodnotit, protože doted nevím, jestli se mi tento film líbil nebo ne a nedokážu si z něj správně utřídit pocity

Babel (2006)

21 gramů to samozřejmě není,ale Inarritu to je takže není co řešit.

Izolace (2006)

Nebýt toho nudného začátku, tak rozhodně vynikající film. Taková lahůdka v žánru béčkových hororů, okořeněná anglickým humorem. Postupné rozplétání příběhu zde nechybí a překvapivých scén, jak hororových tak vtipných tu opravdu není málo,takže vřele doporučuju se překousnout přes první půlku filmu a pak už jen užívat

Hospodu vám nedáme (2006)

Nikdy bych si nemyslel že uvidim Eddiho Griffina hrát v takovýhle blbosti kde sem se snad jenom jednou zasmál.

Žena ve vodě (2006)

Ano, tenhle film má chyby a nemá jich málo, ale já pod tím vším vidím jenom nádhernou pohádku, která mě osobně vzala za srdce. Pět hvězdiček jsem dával rozhodně lepším filmům,ale nevím proč, u tohohle nemůžu jinak.

Síly temna (2006)

Tak abych to shrnul....Námět vcelku de, i když si spíše myslím že by z toho byl dobrý fantasy seriál než film,ale to se dá ještě pobrat. Příběh, tak ten by napsal lepší i třináctiletý pes Alík levým malíčkem u nohy. Herci-jestli jim tak někdo říká, tak prosim já jim to neberu. Přijde mi takový celý vytržený z kontextu-bum a jsou tam kluci se speciální silou,bum a je tam zápornak, bum a je konec filmu.

Vyvrženci pekla (2005)

Když jsem hodnotil House of 1000 corpses, říkal jsem si v duchu,že od Roba Zombieho se čekal mnohem lepší horor a že to prostě posral. Ted když jsem viděl druhý díl mi začíná docházet,že House of 1000 corpses bylo spíše takové intro, aby jste pořádně poznali rodinku Fireflyů a abyste z tohoto filmu měli ten správný zážitek. Na 4 hvězdy to není,ale 3 mi přijdou zase málo. Rozhodně se na tohle nedívejte bez shlédnutí prvního(i když velmi slabého) dílu.

Hadi v letadle (2006)

Neuvěřitelná blbost i zábava zároveň, víc se k tomu říct nedá