Černá Dahlia (2006)

Mno, musím se přiznat,že mě tento film docela nudil, ale to bude nejspíš tím, že nejsem velký příznivec tohoto žánru. Přesto za herecké obsazení a za výborné monology, kdy hrdina promlouvá sám k sobě dávám 3,5 hvězdy. (fakt bych si přál aby se bodovací škála rozšířila na 1-10, poslední dobou si s pěti hvězdičkama nevystačim:-)

Mutant (2006)

Blbost,blbost,nuda,příliš dlouhé,místy přehnané. Jediná pěkná věc byla ta příšerka:-) Obdivuju se že sem měl sílu koukat na to do konce:-) spíš 1,5 hvězdy

Satan přichází (2006)

Horory, které se zabývají zlem samotným(motivy Satana,Antikrista,Apocalypsi atd.) člením na hodně dobré nebo na hodně špatné. Jak je vidět budu muset od tohohle hodnocení upustit, protože Satan přichází se nachází někde přesně uprostřed těchto hranic

Krutá rasa (2006)

Rozhodně bych tento film neoznačil jako horor, spíše thriller a to tomu ještě hodně přidávám. Přesně jeden z těch filmů,které můžete vidět každou sobotu po půlnoci na Nově:-)

Miluji tě k sežrání (2005)

4,5.Herecké obsazení, které většinou najdete v parodiích či komediích kde je víc sprostých slov než sloves se teď pustilo do romantické komedie. Výsledek? Pro mě velmi vtipné, film vás udržuje v dobré náladě po celou dobu a situací kdy se zasmějete zde není zrovna málo. Přičtěte si k tomu fakt,že problémy hrdinů skoro každý z nás už někdy zažil a máte z toho velmi slušné dílko.

Oktoberfest (2006)

Za normálních okolností bych tomu dal 3, ale některé situace v tomto filmu byly více než výborné. Jedna z mála ujetých amerických komedií,kde hlavní náplní filmu neni sex:-)

Kafe a cigára (2003)

Tenhle film považuji za hodně náročný, takže se ho radši nebudu snažit hodnotit. Chvílemimi to přijde jako komedie, chvílemi jako příběhy ze života,chvílemi jako něco co de uplně mimo mě. Krásná scénka byla Delirium, kde se Wu tang clan a Bill Murray potkají v kavaárně pod svými pravými jmény:-)

Krajina přílivu (2005)

3,5 dávám. Jeff Bridges v roli zarostlého vlasatého flákače s velkýma slunečníma brýlema??? Že vám to něco připomíná?? Na první pohled bych se vůbec nedivil. Opak je ale pravdou, i přes velkou podobnost charakteru Dudea z Big Lebowskiho se jedná o uplně převrácenou roli. Musím uznat že roli "mrtvého brouka" zvládl na jedničku:-) Celý film doprovází velmi silné momenty, nad kterými se nejednou zamyslíte, ale celkově mi film neměl říct. Téma Alenky v říši divů jsem nikdy neměl v lásce.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Pořád to samé, i když narozdíl od třetího a čtvrtého dílu poněkud více erotické(nahých ženských prsou velikosti XL se tam skoro nezbavíte) a také i trochu více zábavné. Konec je velmi předvidatelný a příběh téměř žádný, ale i přesto jsem se bavil.

Iluzionista (2006)

Edward se na tenhle typ filmu nějak nehodí, kromě konce je film nezáživný, sem tam se vyskytne dobrá chvilka. 3 hvězdy jak vyšitý.