• Pohádka

Princ z Persie: Písky času (2010)

Několik prostřihů z filmu mi napovědělo, že tohle asi nebude pro mě. Nakonec jsem se však přemluvila a podívala se na to. Byla jsem mile překvapená, neboť jako celek to funguje. Sice je to nenáročný klišovitý snímek, ale kupodivu mi to v tomto případě vůbec nevadí a navíc jsem se i pobavila podobností překážek v počítačové hře.

Julie a Julia (2009)

Je to skoro neskutečné, že to říkám, ale nejvíc mi v tomto filmu vadila má oblíbenkyně Meryl. Možná (a v to také doufám) to bylo jen tou postavou. Nelíbí se mi takovéto typy neuvěřitelně uštěbetaných žen, co vypadají přesně jako paní družinářka ze základní školy. Linie Julie se mi líbila moc, ale Julia ji nedohnala. Proto dávám průměr.

Zvonilka (2008)

Úžasně kouzelná pohádka v ušlechtilém jarním hávu.

Občanský průkaz (2010)

Povedeným fórům jsem se pěkně nasmála a ten zbytek mi dal svou odpornou realističností pěkně zabrat ještě ve snech noc po shlédnutí filmu.

Hairspray (2007)

Byla jsem natěšená na Travoltu, ale tohle tedy není můj šálek čaje. S Pomádou to nechci srovnávat ani zdálky, protože bych musela ubrat ještě jednu hvězdičku.

RocknRolla (2008)

A kde je ten Rock'n'Roll? :D

Chceš mě, chci tě (2009)

Gerard na přesdržku, ale taky k pomuchlání. Pěkná a vtipná romantika.

Tupíři (2010)

"Neskutečně legrační parodie"? Pravda, ta legrace nebyla skutečná. Jestli jsem se dvakrát zasmála, bylo to až dost. Kvalitní parodie by měla trochu přidat, tohle je slabé. Becca je sice skoro stejná jako Bella a vlkodlak měnící se v chihuahu je možná směšný, ale není to dost směšné na hlasitý smích.

Kuky se vrací (2010)

Přišlo mi to trochu nedodělané...Pan Jan umí filmy vyšperkovat lépe, proto mi trochu vadil ten surový zvuk. Jinak však příběh pěkný, obrazová složka pefektní.