Doom (2005)

Akčný film, s námetom z PC hry. Nič svetaborné, žiadne ohromné zvraty, ale osobne som nemal problém s nedostatkom akcie. Za seba môžem povedať, že som nadmieru spokojný a neľutujem sledovanie, isteže by sa čosi na vytknutie našlo, ale hádzať film preto do odpadu nebudem.

Bathory (2008)

Byť z USA produkcie, hodnotím ďaleko slabšie, ale na naše pomery veľmi slušivé, príjemné. Páči sa mi ako zaujímavý počin. Historické filmy mám ináč celkovo rád.A hlavné plus na tomto filme je pre mňa konečne lepšia dĺžka. Celkovo som bol veľmi milo prekvapený, čakal som ďaleko menej.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Mám rád detektívne seriály, niektoré diely sa celkom aj dali, veľa ale aj takých bolo, čo mi nie úplne sadlo.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Jeden z najúžasnejších seriálov, ktoré poznám.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tento "skvost" je pre mňa veľkým sklamaním, čakal som od toho celkom dosť, vzhľadom na her. obsadenie. Výsledok bol taký, že som ho zaradil k filmom, ktoré "dopozerám neskôr". Je to kravina plná nelogickosti, iracionálneho konania a ani O.Wilde svojim výzorom nieje dostatočnou náhadou za zvyšok filmu. Bohužial, sledovanie bolo pre mňa utrpením.