Thor (2011)

Z Odina je pacifista, bránu stráži ČERNOCH - čo v severskej mytológii dofrasa robí černoch ?! Thorov "kamarát a spolobojovník je !Aziat! , opäť ma napadá podobná otázka ako pri ČERNOCHOVI a celkovo som pociťoval nedostatok blonďatých osôb :-). Pozerať na reprezentáciu švédskych hádzanárok je určite väčším potešením ako tento film.

Dluh (2010) odpad!

Mám rád filmy o hrdinstve a utrpení obrezanej časti populácie asi ako kamen v topánke.

Warrior (2011)

Dvaja bratia,jeden druhému chce rozbiť hubu, otec pijan, no idylická rodinka.Obaja valcujú svijich súperov.Ale áno,mohol som to, páčilo sa.Ikeď Undisputted III mi prišlo lepšie.

Umučení Krista (2004) odpad!

Fakt nie, film ma teda poriadne dostal.Na túto tému som žiaden film vidieť nechcel a ani nechcem.Robilo sa okolo toho veľké haló, tak som si povedal že prečo nie, no a bola to chyba.Niekoho to možno fascinuje, mne sa to nepáči.Už len kôli tomu zbytočnému rozruchu.

Titanic (1997)

Ďalší z filmov, ktoré som videl raz a stačilo.K.Winslet sa mi nepáčila,DiCaprio...no škoda slov, jediná hviezda je za B.Zanea, ten mi bol sympaticky.Možno by som prihodil do podobného filmu ešte jednu, ak by angažovali napr Silviu Saint, alebo odbobne zameranú herečku a mierne zmenili zápletku:-)

Hanna (2011)

Sympaticka mlada baba, sympaticke herecke obsadenie, hlavne "nieco nove" aspon hlavny hrdina je "iny" :-).Film ma oslovil, videl som ho 4x a este sa k nemu planujem vratit,Na S.Ronan do buducna urcite zaostrim,prezentovala sa velmi slusne.

Sám doma 3 (1997) odpad!

Séria "Sám Doma" ma síce bavila a hodnotím ju dost vysoko, avšak toto bola hrozná sračka.Takto zhovadiť skvelu sériu filmov s Culkinom...Decko je nesympatické, "herecké" výkony sú bližšie nešpecifikovateľnejšie, snáď som nevidel ešte film, ktorý by ma takto bolel.A to film zarobil celkom slušne.

Belphegor: Fantom Louvru (2001)

Horor to síce úplne asi nebol, veľmi napínavé to tiež nebolo, ale Sophie je veru pekná.A až tak som sa pri tom nenudil, na jednej strane to mozno nebol prilis inteligentny film, no zas ma bavil viac ako niektore hoc aj lepšie hodnotene.