Než si pro nás přijde (2007)

Pán Nicholson a pán Freeman sú skoro vždy zárukou úspešného filmu. A v tomto sú obaja :). Tak čo k tomu dodať? 100\100

Odstřelovač (2007)

I don't think you understand, these boys killed my dog. :) Je to proste starý dobrý Wahlberg s puškou v ruke a s odplatou v srdci a každý kto sa mu postaví do cesty sa pekne preráta. Tu ani nebudem rozoberať dej či technické záležistosti filmu pretože všetko klape ako má a ani minútu som sa nenudil.

Superbad (2007)

Trefny, originalny, miestami az osobity humor mi spravil pekny den. Smial som sa od zaciatku az do konca. Hlavne trio sa perfektne doplnalo pocas celeho filmu. 85%

30 dní dlouhá noc (2007)

Josh Hartnett je stvorený na zachraňovanie. Nikdy nehrá hlupákov, jeho postavy sú inteligentné a veľakrát prekvapia. Tu to nebolo inak. Postavte proti nemu upírov, pridajte skvelé prostredie a nemôžete trafiť vedľa. Horory v zime sú podľa mňa jedny z najlepších, takže pre mňa spokojnosť. Jediná vec, ktorá ťahá za kratší koniec je scenár. Prvá polovica je takmer bezchybná, pekné zoznámenie diváka s prostredím, postavami, žiadne zbytočné dialógy, skvelá kamera, proste paráda. Škoda však, že fáza filmu, ktorá mala byť nervydrásajúca neponúka toľko napätia, väčšia časť deja je o hre na mačku a myš bez výraznych prekvapení či ľakačiek. Nevadí no, aspoň koniec to dá všetko na pravú mieru. Rozhodne však stojí za zhliadnutie.

Dexter (2006) (seriál)

Ak natrafíte na seriál, ktorého aj tie ''slabšie'' časti vás pripútajú k obrazovke a kľudne dokážete pozrieť aj celú sériu na posedenie, tak viete, že ste objavili to pravé. Dexter pre mňa nie je iba skvelým seriálom, je to závislosť, je to môj temný pasažier.

Fashionistas 2 (2006)

Aj porno môže mať príbeh. Nie je to síce nič prevratné, ale ďaleko prevyšuje všetko vo svojom žánre :)

Jjakpae (2006)

Its like you're watching 3 different movies, all average at most. First we have a murder of an old friend, then teen-age  ass whooping parenting/investigation (this part was pretty bad on its own) and finally we have a bad kung-fu attempt. I didn't like it. Period. 4/10

Nabít a zabít (2006)

Woow!!! Tak toto bola pecka. Nechápem tie komenty dole(mrzí ma fakt, že sú od ľudí, s ktorými som sa v toľkých hodnoteniach stotožňoval), ale čo už? Nevermind. A sťažovať sa na scenár, ktorý nie je dostatočne dobrý. WTF? Ľudia popustite trošku zo svojich nárokov. Podľa mňa to bolo bravúrne, ako po režijnej tak po scenáristickej stránke. Výborna hudba,strih a samozrejme herecké výkony, ktoré posúvajú takéto gangsterky na novú úroveň. 100\100

Obávaný bojovník (2006)

Pekny scenar, silny pribeh, bezchybna kamera, skvele, naozaj skvele suboje a neskutocny JET LI. Po tomto mam naozaj pocit akoby to bol najnebezpecnejsi muz na planete a hoci to zrejme nebude tak, viem co ma k tomuto pocitu dohnalo.....Tento bezchybny vytvor.