Nouzový východ (2008)

V máloktorom filme je toľko emócií ako bolo v tomto. Film, ktorý sa popasoval s nejednoduchými životnými rozhodnutiami a prezentoval ich vo vlastnom svetle. Mendes vie ako zapôsobiť. No a ako si väčšina z nás myslela, že Kate a Leo budú navždy zatienení mohutnou loďou tak sme sa prepočítali(teda ja určite :), pretože teraz ukázali naozaj veľký kus zo svojho hereckého talentu.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Naozaj som sa tešil, keď som uvidel tie super komentáre a k tomu 79%. A hoci to nebolo hrozné, fantastické to rozhodne nebolo tiež(teda aspoň pre mňa). A nikto ma tu nepresvedčí o opaku! Sem-tam som sa zasmial a to je tá škoda, že len 'sem-tam' :). Taktiež tých rýchlych strihov bolo na mňa predsa len trošku moc. A nedá mi nepodotknúť- Pegg ma o 100% viac bavil v Súmraku mŕtvych. Čo už? 60\100

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Uvod bol podla mna skvely a mal som pocit, ze po zhliadnuti budem hodnotit na 80%, ale presne ako tu uz mnohi pisali(a krasne vystihli) : jedna debilna scena za druhou. A najviac ma nasrala stupidita postav, hlavne 'mudra' Kenia to cele zabila svojou logikou: nezabijajme ich, nie sme ako oni...serious???WTF???. Nie prilis hororova atmosfera a dost nedoveryhodna krv sposobili, ze ocakavania sa nenaplnili ani z 1/3. No aspon som sa nasmial :D. A za tu zabavu davam 2 hviezdicky. :) P.S: nice comment verbal! :D

Ondine (2009)

Nie je nad stastne konce! A tento ho mal :). Krasna hudba, pekne prepleteny fantasy pribeh s realitou a krasna 'Ondine'. Hoci nie som fanusik do filmov, kde podstatnu cast scenerie tvori more, tento mi sadol a to doslova.Dakujem za Ondine.

Donnie Darko (2001)

Uz len co som videl zaner-scifi\mystery\drama , hodnotenie 86% a k tomu nazov Donnie Darko, hovorim si: WTF?.Proste som si to hned musel pozriet! A veru, oplatilo sa:). Aj ked nie je problem pre divaka stratit sa v tomto filme a miestami sa tazko chape, vdaka skvelemu prevedeniu rezisera( klobuk dole, by the way) a nie menej skvelemu vykonu Jakea si mozte prist na svoje. Celkovo mam rad filmy, ktore rozoberaju tematiku cestovania v case a s tym suvisiaci 'butterfly effect'. I LOVE IT!!! takze nemusel som dlho rozmyslat nad hodnotenim:)

Colombiana (2011)

Ludia neviem preco tolko negativity, ale je mi to jedno :D. Najprv som chcel dat len 3, ale Johny Cash na konci mi vravel nieco ine :) (mimochodom aj tak by som dal 4:). Dostal som vsetko co som od toho cakal a v zavere sa mi uz ani ten zaciatok s malou Cataleyou nezdal prilis dlhy. Aj ked trosku otrepany pribeh, avsak v tomto svetle a s uzasnou Zoe mi poskytol krasny zazitok. A nechybala mi ani nejaka extra porcia specialnych efektov. No a na konci este zostalo casu aj na romantiku. Som z toho proste happy :D

Obhájce (2011)

Toto bol krimithriller ako si ho predstavujem. A hoci mu velmi napomohla kvalitna predloha, zasluhy hlavnych hrdinov nie su o nic mensie (Opät skvely Matthew). Bavil som sa od zaciatku do konca.V akom duchu to zacinalo v takom to aj koncilo :D Nice!

Drive Angry (2011)

nebolo to az take sklamanie ako som cakal :)

Jsem číslo čtyři (2011)

zialbohu nepresiahlo to moje ocakavania....obycajny pribeh....trapne hlasky,jedine plus bola hudba

RocknRolla (2008)

Podobne ako u Snatch, aj toto patrí medzi top gangster-comedy v obore. Ritchieho jedinečná podanie príbehu, kde každý detail nakoniec pekne zapadne robí z jeho filmov nezabudnuteľný zážitok.