Prezidentské volby (2012) (TV film)

Film ma reflektovat realny zivot a kandidaturu Sarah Palin, co sa asi podarilo podla tych ohlasov a informacii, ktore su mi zname. Z tohto pohladu to asi vyslo. Z pohladu politickej dramy to vyslo tiez. Vyslo by im to aj keby to bolo iba fiktivne, ale nie je a to mi na tom najviac vadi. Cele mi to pride ako politicka propagacia a hoci to tak nemusi byt, uz z principu nemam rad tieto politicke dramy, hlavne z prostredia Ameriky. Taku komediu este zvladnem, ale 'dramu' ako v tomto pripade? To uz nie. Pre mna uplny priemer, ktory sa da vydrzat, nic viac.

Chladnokrevný (2012)

Na 5 hviezdiciek to nebude, ale 4 su tak akurat. Zaujimavy vztah medzi surodencami dej okorenil a fungoval ako dobre 'lepidlo' pre pribeh. Co ma trochu zaskocilo je nedotiahnuty koniec, pretoze ten by si tych 5-10 minut naviac zasluzil, nakolko film vobec neposobi nudne, ale putavo. Takze zhrniem: na Oscara to asi nema, ale malinu urcite neziska :)

Patrola (2012)

Fucking good.!!! 100% u mna. Super napad s tou kamerou inac. Jeden z najlepsich filmov roka. A vobec ma neprekvapi ak sa im ujde nejaky ten Oscar, pretoze nominacie beriem ako samozrejmost.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Skvela, naozaj skvela choreografia, majuca oproti predoslym dielom aj svoj dejovy ucel, co velmi ocenujem. Vacsinou sa pri tomto zanre vybodnem na scenar a pribeh, no tentoraz mi to klise nevadilo. Dobre som sa pri filme zabavil a zarelaxoval, co je zaklad, no nie? :) 80%

Let's Dance 3D (2010)

Ja sa zameriam na hodnotenie choreografie a hudby, ktora je uplne top v porovnani s inymi podobnymi kuskami. Dej je tu pre mna nepodstatny. 80%

Total Recall (2012)

Nakolko si velmi nevzpominam na original, nemam taku potrebu zrovnavat, co som velmi rad, pretoze tomuto som uveril. Prial by som si menej 'temna' v celom filme. Dej aspon z polovice odohravajuci sa na dennom svetle by vizualne viac zaujal. Hudba a efekty slusne( ved za tu cenu:) ).75%

Méďa (2012)

Unreal .Fucking unreal :), no ak viac popustim uzdu svojej fantazii, presne nejako takto by som si predstavoval vsetky tie blaznive situacie. Vztah a komunikacia medzi Johnom a mackom hodnotim na vybornu. Takto sa ma spravne vyuzit potencial z fantasy temy.80%

Divoši (2012)

Unrated verzia zhliadnuta. Zanechane dojmy uzasne. Uz len zit ako divosi :). Hoci som cakal aj nieco ako tarantinovsky humor, co nevyslo, nesklamalo ma to. Vyborna kamera, scenar aaaaj herecke prevedenie, no od 'Chona' som cakal trocha viac drsnactva. Nevadi, stale si to udrzi mojich 5 hviezdiciek

Truth or Dare (2012)

Inteligentny kusok z VB. To prave na posedenie s kamosmi pri pive. Prekvapilo hlavne to, ze aj ked je to zo zaciatku predvidatelne, tak koniec je prijemne prekvapujuci.

Ruby Sparks (2012)

Velmi pekny napad, ktory sa podarilo skvele spracovat. Neotrepane hlasky a situacie, v ktorych by sa kazdy rad nasiel. Herci to zvladli na vybornu, Zoe proste hltate ocami :). Krasa