A Fantastic Fear of Everything (2012)

Nie je to film, ktory vam kedykolvek spravi naladu, skor si vy musite spravit naladu na neho. No a ja som ju nastastie mal. Nakolko mam rad Pegga a mozno len on jediny sa presne hodi do tejto role paranoidneho strachopuda, tak mi to prislo velmi sympaticke. Specificky humor, ktory mam tak rad vyustil do pekne prevedeneho zaveru a ja som happy :) By the way, ta hudba bola skvela. 80 %

The Collector (2009)

Plnohodnotny zazitok plny napatia. Skvely Josh Stewart, vyborna hudba a dobra zapletka spravili z tohto filmu pre mna prijemne prekvapenie. Chcel som dat len 4* za ten koniec, ale kedze to ma pokracovanie a Stewart ocividne prezil tak si to u mna zasluzi maximum. Neviem sa dockat dvojky.

96 hodin: Odplata (2012)

Zmenu prevzatia ''kormidla'' Megatonom je hned citit, ako inak :). A cuduj sa svete, opat neprekvapil. Podobne ako v ''Transporter 3'' , aj teraz mi tu chybala originalita pribehu. Ten je len vykradackou prveho dielu. Akcia ma vsak potesila. Ma trochu mensie grady nez minule a rychly strih jej tiez ubera na kvalite. Nevadi, Liam pekne potvrdil svoje schopnosti a ja som spokojny. Slabsie nez jednicka, ale aj to hodnotenie tu je podla mna slabe. 70%

Vražedná hra (2012)

Ono by to mozno neposobilo ako odflaknuty, nudny beckovy film, ak by to tocil iny reziser. Cohen znova predviedol svoje ''umenie''- hrozny strih, kamera a hlavne odflaknuty pribeh. K tomu vsetkemu pridajte Perryho prejav, ktory je na zaplakanie a hned mate adepta na jedno z najvacsich sklamani roka. 20%

247°F (2011)

Neublizilo mi to, ale dvakrat to vidiet nechcem :). Od hororu to ma velmi daleko a jedinym ''prekvapivym'' momentom bolo 20 sekund halucinacii na konci. 20 :%

Silent Night (2012)

McDowell to svojim ''humorom'' pekne odlahcoval. Vcelku nic priebojne, ale ako vianocny slasher ujde :) 50%

Ladíme! (2012)

Toto ocakavam od hudobnej dievcenskej komedie. Nechce sa mi vsetko rozoberat, takze len kratko. Hudba bola svizna, babi boli pekne a vtipne, a drzalo si to formu. U mna spokojnost :) .75 %

Bourneův odkaz (2012)

Teda neviem preco ma toto take slabe hodnotenie. Zrejme aj preto, ze niektori to hodnotia podla Bournovho mytu a tym myslim ozajstneho mytu ( nie film z trilogie). Tiez som sa pred zhliadnutim bal, ci to nepohnoja, no zostal som prekvapeny ako velmi som sa mylil. Pretoze ak mam hodnotit nezavisle na predoslych dielov serie, ci inych filmov o vytrenovanom agentovi s perfektnym vycvikom, ktory zmasakruje kazdeho kto sa mu postavi do cesty (007), nenachadzam nejake velke chyby. Jasne, ze pribeh uz nie je tak silny ako minule a nebolo by na skodu, keby vztah s doktorkou bol emocne silnejsi, ale vsetko dokazem odpustit pod naporom gradujucej akcie. Jeremy Renner je odteraz mojim novym vzorom agenta. Ak by som to aj hodnotil podla predoslych dielov, stale mi pride jeho prejav sympatickejsi nez Damonov.