Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

Precčo 4? :D Asi preto že som som už dlho toľko nezasmial pri 'horore'. Blbosť prvej triedy, ale až taká, že by mala byť zaradená do nového žánru: pitomost :D :D

Frozen (2010)

Viac ako 3 dať proste nemôžem :(. Hoci, čo film stráca na originalite, to miestami naberá na napätí a z času na čas vie aj usadiť na prdel, ale to je asi tak všetko. Pohodový filmík, ktorý padne zadobre najmä vo vyhriatej izbe, pri popíjaní čajíku s rumom.:D

Nabít a zabít (2006)

Woow!!! Tak toto bola pecka. Nechápem tie komenty dole(mrzí ma fakt, že sú od ľudí, s ktorými som sa v toľkých hodnoteniach stotožňoval), ale čo už? Nevermind. A sťažovať sa na scenár, ktorý nie je dostatočne dobrý. WTF? Ľudia popustite trošku zo svojich nárokov. Podľa mňa to bolo bravúrne, ako po režijnej tak po scenáristickej stránke. Výborna hudba,strih a samozrejme herecké výkony, ktoré posúvajú takéto gangsterky na novú úroveň. 100\100

Halloweenská noc (2007)

Velmi pekne vizuálne spravené. Taká úsmevná lahôdka na večer bez zbytočných 'megazápletok'. Od tochto dostane fanúšik hororu to čo očakáva.

Mluv (2004)

Vynikajúci film, v ktorom cítite emócie na každom kroku.

Než si pro nás přijde (2007)

Pán Nicholson a pán Freeman sú skoro vždy zárukou úspešného filmu. A v tomto sú obaja :). Tak čo k tomu dodať? 100\100

Nouzový východ (2008)

V máloktorom filme je toľko emócií ako bolo v tomto. Film, ktorý sa popasoval s nejednoduchými životnými rozhodnutiami a prezentoval ich vo vlastnom svetle. Mendes vie ako zapôsobiť. No a ako si väčšina z nás myslela, že Kate a Leo budú navždy zatienení mohutnou loďou tak sme sa prepočítali(teda ja určite :), pretože teraz ukázali naozaj veľký kus zo svojho hereckého talentu.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Naozaj som sa tešil, keď som uvidel tie super komentáre a k tomu 79%. A hoci to nebolo hrozné, fantastické to rozhodne nebolo tiež(teda aspoň pre mňa). A nikto ma tu nepresvedčí o opaku! Sem-tam som sa zasmial a to je tá škoda, že len 'sem-tam' :). Taktiež tých rýchlych strihov bolo na mňa predsa len trošku moc. A nedá mi nepodotknúť- Pegg ma o 100% viac bavil v Súmraku mŕtvych. Čo už? 60\100

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Uvod bol podla mna skvely a mal som pocit, ze po zhliadnuti budem hodnotit na 80%, ale presne ako tu uz mnohi pisali(a krasne vystihli) : jedna debilna scena za druhou. A najviac ma nasrala stupidita postav, hlavne 'mudra' Kenia to cele zabila svojou logikou: nezabijajme ich, nie sme ako oni...serious???WTF???. Nie prilis hororova atmosfera a dost nedoveryhodna krv sposobili, ze ocakavania sa nenaplnili ani z 1/3. No aspon som sa nasmial :D. A za tu zabavu davam 2 hviezdicky. :) P.S: nice comment verbal! :D

Ondine (2009)

Nie je nad stastne konce! A tento ho mal :). Krasna hudba, pekne prepleteny fantasy pribeh s realitou a krasna 'Ondine'. Hoci nie som fanusik do filmov, kde podstatnu cast scenerie tvori more, tento mi sadol a to doslova.Dakujem za Ondine.