Need for Speed (2014)

Možná bych dal i 4*, ale na to, že se snímek jmenuje ''Need for Speed'', jsem tam zaregistroval 2 menší závody a jeden hlavní na konci. Spíš mi to chvílemi připomínalo road movie. No a herecké výkony taky nebyly zrovna excelentní...

Hannibal (2013) (seriál)

Toto je zatím mé hodnocení po 5-ti dílech, ale pokud půjde seriál takovým směrem, jakým zatím jde, u 5* určitě zůstanu. Hugh Dancy je výborný, ale Mads Mikkelsen je, co se týče výkonu, na úplně jiným levelu, je fakt úžasnej a je mi hrozně sympatický.

Babovřesky (2013) odpad!

Krása... Pan Troška nám tímto snímkem ukázal přesně ten způsob, kterým se filmy točit opravdu nemají. Babovřesky jsou meganevtipný a megatrapný ''film''. Opravdu obdivuji vytrvalost Mr. Trošky, který už prý chystá dokonce 3. díl. Nejlepší věcí na tomto snímku bylo řešení záhady, kde najít sejf... Proč už se na to vážně nevykašlou a nezačnou točit nějaké smysluplné filmy místo, naprosto v hraní netalentovaných, 7 babek, co běhaj po vesnici.

Mladí a pohřbení (2007) (TV film)

Tak tady si chtěl asi někdo hrát na Saw, ale převelice se mu to nepovedlo. Film totálně o ničem, hrozně natočený, hrozný herecký výkony... Docela by mě zajímalo, co to pana Paula Etheredge-Ouztse napadlo udělat tak špatnej film.

Kapitán Phillips (2013)

Tom Hanks svoji roli zahrál naprosto výborně, první půlku filmu jsem se nemohl očima od obrazovky odtrhnout, ale jakmile se příběh přehoupnul do jiného prostředí, náhle pro mě přestal býti zajímavým a napínavým. Jednoduše řečeno, už se to potom zbytečně natahovalo a pořád opakovalo...

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

,,Copak jsi snad nikdy neviděl Kriminálku Miami? Dokážou tě poznat i z molekul tvejch prdelovejch chlupů.'' :D . Paul Walker jako feťák s neustálýma halucinacema, Elijah Wood jako perverzní ''shromažďovač'' žen a Brandon Fraser jako sebevědomý imitátor Elvise Presleyho. Film je podle mě originální, vtipnej a dost se mi líbil.

Velký Gatsby (2013)

Vynikající. Leo opět nezklamal a ukázal, že hereckej talent opravdu pořád má. Tak hrozně kýčovitej film o New Yorkský smetánce jsem ještě neviděl a naštětí mi to sedlo, taky je to snad jedinej film, u kterýho mi ani nevadilo romantický téma :D . Jediný, co mě potom dost štvalo byl J. Gatsby a ta jeho neustálá ''Old sport'' hláška.

Očista (2013)

Mně to chvílema přišlo, jakoby chtěli tvůrci prostřednictvím tohohle filmu lidem ukázat světu, že USA je ta nejlepší a nejúžasnější země na světě a to mi docela vadilo.