• Fantasy

Pán prstenů: Prsteny moci - Velká vlna (2022) (epizoda)

Bohužel jsem poprvé u seriálu usnul. Tohle byl díl, který mě opravdu nebavil a to už jsme v půlce série a nic moc teda. A dokonce je to díl od dílu horší a horší. Postavy jsou nudné a jen těžko si k některé vybudovat nějaký vztah. Prostě zklamání.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Vzhledem k tomu, že jsem byl připraven na trochu jiný šálek kávy než je Pán Prstenů nebo Hobit, tak už i traileru sem se trochu bál. Nakonec i celkem příjemná podívaná místy lehce táhlé a nezáživné, ale věřím že se to ještě rozjede.

Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda)

Je to takové všelijaké. Chvíli skvělý, pak zas kroutíte hlavou co to je za blbinu. No asi zatím převládají klady, ale co neskousnu je dabing Vadera. Ten je snad ještě horší něž Vašut z Rogue One :D

Arcane (2021) (seriál)

Za mě asi jedna z nejlepších animovaných věcí + geniální soundtrack .. Pro fanouška a hráče League of Legends to prostě musí být 10/10

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Až na ten sračkovej červenej světelnej meč a schopnost stát se jediem v okamžiku je to slušný pokračování.

RYTMUS sídliskový sen (2015)

Nebylo to až zas taková bomba, pár věcí mě dostalo a docela i závěrečná scéna, že to celé povídání k tomu vlastně točili v Indii :-) Dalo se to..

Zpátky do ringu (2013)

Podle mě, naprosto povedený! Líbilo se mi to, je to vtipný a obdivuji Stalloneho s De Nirem, že se do toho na starý kolena vůbec ještě pustili:) 85%

Pařba na třetí (2013)

Pařba na třetí, hlavně už né pařbu na čtvrtou, protože tohle už bylo moc. První dva díly byly parádní, ale tohle už prostě nebylo ono. Byl jsem rád, že jsem to vůbec dokoukal. Některé scény vtipné byly, ale zbytek filmu stál za prd. Zlatá Pařba ve Vegas. Dávám zasloužených 50%

Vesnice (2004)

Další Shyamalanovka co mě uchvátila. O Vesnici si musí každý udělat obrázek sám. Někdo jí může obdivovat a druhý jí může nesnášet. Já mám osobně Shyamalanův styl rád a mě nezklamal. Vesnice může nabídnout skvělou atmosféru i krásnou horrorovou hudbu, která se do fimu hodí. Herci hrají také obdivuhodně a hlavně skvělé zpracování těch, o kterých se nemluví! 75%