Howlův kráčející hrad (2004)

Každý tu mluví o ději. A já se ptám, jaký děj? Kde proboha v téhle, pravda krásně nakreslené ale přesto, slátanině chcete hledat nějaký děj? Všechno naprosto nelogické, o nějakém příběhu nemůže být ani řeč! Jak může někdo dát plný počet filmu, který nemá ale opravdu nemá vůbec žádný hlavní děj, to vážně nepochopím. A vám, co hodnotíte uměleckou stránku díla, by podle mě stačila půl hodinová slideshow k blaženosti.

Kostka 0 (2004) odpad!

Tak tohle bych si dokázal představit spíš jako horší díl Krajních mezí než jako samostatný film o.O Hrůza, děs ale ne tak, jak bych chtěl. Animace? Strašná. Maskéři? Namol. Děj? Není. Rozuzlení? Nečekejte. Teď, po shlédnutí trilogie, Vám páni režiséři radím; koukejte natočit čtvrtý - poslední díl a tam to kurňa už nějak rozumně rozuzlete, jinak Vám nemůžu zaručit, kde se ráno vzbudíte 3:-(

Král Artuš (2004)

Kromě nádherné Kiery nemá film moc co nabídnout.. historie neskutečně překroucená a příběh je až absurdně nesouvislý a nelogický. 3/5 za prsa za koženou páskou :3

LazyTown (2004) (seriál)

Okay, uklidníme se. V první řadě nechápu, proč se proboha dospělí chlapi koukají na pořad pro malé děti, pokud tedy ne s vlastními ratolestmi, a proč pak mají potřebu takový pořad hodnotit a co víc, urážet? Já se na tohle koukal jako škvrně a popravdě se mi to celkem líbilo. Písničky jsou chytlavé (např. You are a pirate v podání např. Alestormu má co říct i dospělejšímu publiku) a chuť k pohybu probudily i v rozeném odpůrci všeho sportu a pohybových aktivit, jako jsem byl (a jsem) Já. Tenhle seriál si nezaslouží tak špatné hodnocení, jakého se mu tady dostává, proto přidávám k dosavadním třem hvězdám ještě jednu a až se někdy zase bude bumbat, tak si nemyslete, že Bing Bang nezazní mým bytem :D

Megastavby - Channel Tunnel (2004) (epizoda)

Celkem zajímavá epizoda, ale neustálé opakování několika faktů (20x dokola "tunely se nesmí minout") je ke konci už k zblaznění a musel jsem přeskakovat. Velice zajímavé téma a opravdu revoluční stavba. 3/5

Million Dollar Baby (2004)

Přes dobrý soundtrack, herecké výkony, Freemana, Eastwooda a klišoidní témata i scény mě tenhle film nezaujal. U mě zkrátka nefungoval - nerozbrečel, nerozesmál a znovu se na něj nepodívám. Sám nevím, čím přesně to je ale asi v tom hraje roli můj duševní odpor k boxu a nesympatická hlavní herečka. 3/5

Naruto - Šaringan versus šaringan!! (2004) (epizoda)

Skutečně jedna z nejlépe napsaných epizod, co se obsahu a plynulosti příběhu týče. Itachiho nástup na scénu je tady skutečně monumentální.

Neslavná (2004) (seriál)

No, dnes už ani nevím o čem to bylo ale v době, kdy se to na Nickelodeonu vysílalo byly hlavní dvě věci - mě bylo asi 15 a v Unfabulous hrála má tehdejší crush Emma Roberts. Hodnocení si to tehdy zasloužilo a dnes již měnit nehodlám :) 4/5

Ray (2004)

Tak tenhle film jsem si hodně užil. Výborná a ikonická hudba a charismatický Ray Charles v podání excelujícího Jamieho byly úžasná jízda takřka bez chybičky. 5/5