Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (2005) (divadelní záznam) odpad!

Fotbal mě nezajímá, o aféře nic moc nevím a ani po chvilce googlování se mi nepodařilo zasvětit se do tématu dostatečně na to, abych si správně zařadil všechny hlášky. Hudební doprovod jsem totálně nepochopil, zpěváci.. no, o tom radši ani nemluvit. Celkově byla hra nejspíš taková jednohubka, která by byla v dnešní době vhodnější ve formě krátkého videa na Youtube. Celé představení se hemží nejhrubějšími nadávkami, režisér byl nejspíš bez práce a finální výstup Josefa Poláška.... No, jsem holt rád, že jsem na to nešel třeba do divadla a vytrpěl si to hezky v pohodlí domova. Nenašel jsem na tom ani nic humorného, ani zábavného, ačkoli si vzpomínám, že jsem se u toho jednou něčemu zasmál, ale to už k záchodovému humoru patři a nelze to považovat za klad, ne v tomhle případě. Odpad.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Výborně eskalující drama, které ale totálně pohřbívá závěr. Podobné, jako Mlha.

Krotitelé duchů (2016) odpad!

During Christmas party at SPE studios : Trainee: "Hey, let's make Girl Busters remake!" Katie Dippold: "Huh, like female cast Ghostbusters remake, right?" Trainee: "...exactly"

LazyTown (2004) (seriál)

Okay, uklidníme se. V první řadě nechápu, proč se proboha dospělí chlapi koukají na pořad pro malé děti, pokud tedy ne s vlastními ratolestmi, a proč pak mají potřebu takový pořad hodnotit a co víc, urážet? Já se na tohle koukal jako škvrně a popravdě se mi to celkem líbilo. Písničky jsou chytlavé (např. You are a pirate v podání např. Alestormu má co říct i dospělejšímu publiku) a chuť k pohybu probudily i v rozeném odpůrci všeho sportu a pohybových aktivit, jako jsem byl (a jsem) Já. Tenhle seriál si nezaslouží tak špatné hodnocení, jakého se mu tady dostává, proto přidávám k dosavadním třem hvězdám ještě jednu a až se někdy zase bude bumbat, tak si nemyslete, že Bing Bang nezazní mým bytem :D

Monster Warriors (2006) (seriál)

Tenhle seriál si pamatuju už jen matně, tomu odpovídá i moje, nostalgií nasáklé, hodnocení :)

V písku - Příslib svobody (2015)

Tenhle film mi ukázal další stránku druhé světové války, kterou jsem dosud neznal. Tohle "nutné" odminovávání pláží by se samozřejmě dalo udělat mnohem efektivněji a bez nasazení lidské pracovní síly ale.. Kamera, hudba a hlavně příběh působí dokonale a člověk se zase jednou stydí za svůj druh. Čeho hrůzného a bezcitného je schopen člověk, jemuž mysl zatemní zloba a vztek. Jako obvykle u filmů s takovou morální hodnotou, ale i kdyby nebyla, neoddiskutovatelných pět hvězd.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Příběh o tom, co zažil téměř každý z nás.. Je dobře, že život (zatím) není tak snadný a člověk musí být bojovníkem.. i když ty největší bitvy, které zanechají nejhlubší rány na duši, vede nakonec jen sám se sebou. 5 hvězd a kapesník, prosím.

Orel Eddie (2016)

Pro mě další "Kokosy na sněhu" , takže další srdcovka, další emotivní příběh člověka, který žil svůj sen nehledě na to, co mu říkali přátelé, rodina a někdy i vlastní rozum. Gradující hudba na mě opět zafungovala, a tak ještě v slzách hodnotím plným počtem a u srdce je mi hrozně hezky.. a pokud film zanechá takový pocit, je to pro mě jasných pět hvězd i kdyby přehrával celý štáb i s kantýnskou :')

500 dní se Summer (2009)

Tenhle film je mému životu tak moc podobný, že jsem celou první polovinu bojoval vší silou mysli s nutkáním ho vypnout. Nevím co dodat, posuďte sami..