Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zdeněk mluví věcně - co řekne, jako by mi bral myšlenky z úst. Pojmenuje přesně problém a hned nabízí řešení. Jeho mluva mi nepřijde sprostá, mluví takhle normální lidi :) možná trochu otrlejší, průbojnější.. Ale takové tento pořad potřebuje. Zdeněk má koule a dokáže si sjednat respekt - né tím že na někoho bude řvat, ale tím že někomu řekne DŮRAZNĚ to co dotyčný (hospodský) nedokáže nebo nechce vidět. Viděla jsem každý díl a každý mě hrozně bavil, čekala jsem na Zdenkův názor jako na Vánoce. Pro mě bude tento pořad patřit vždy mezi ty nejlepší.

Potkali se na sídláku (2015) (seriál)

Musím uznat že jen jak jsem uviděla hnědého medvěda oblečeného jako "rádoby" rapera se zlatým řetězem a bílého medvěda jako "povaleče" v síťovaným tílku a v žabkách mě dost rozesmálo. Ani jsem nepochytila o čem se baví, protože jsem se smála tomu jak vypadaj..

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Film byl divný. Začátek by celkem ušel - kdyby se to odehrávalo na nějakém reálnějším místě. Dobré téma, dobří herci, ale nic moc z toho nevzešlo. Statham měl hodně podivný scénář plný klišé a ani mě moc nepřesvědčil. Mám dojem, že kdyby tam hrál kdokoliv jiný, tak by to bylo lepší než zrovna Statham, který mi tam vůbec neseděl. Film bych si podruhé nepustila, neláká mě tam ani jedna scéna, kterou bych podruhé chtěla vidět - čili u mě to nezachránili ani efekty. Nejvíc mě dostalo jak Statham vyskočil z vody na loď, to sem se málem počůrala smíchy :)

2012 (2009)

Obrovské zklamání. Do dnešního dne lituji utracených peněz za lístek do kina. Docela dobrej námět, dobrý efekty.... Totálně však ten film zničilo to trapný "na poslední chvíli". Snad v každým záběru, když před něčím zdrhají tak na poslední setinu sekundy se jim to podaří - jak americké. Kdyby byl film udělaný alespoň o 10% realističtěji, tak to mohl být lepší. Za mě palec dolů :(

Ultraviolet (2006)

Fakt hrozně natočený, příběh o ničem, akční scény o ničem.. Věřím, že ten komix je dobrý, ale tohle.. ta jedna hvězdička je za hvězdné obsazení.

Blbý a blbější (1994)

To je tak blbý až je to dobrý... Teď když to dávali v TV tak mi to připomnělo časy před (týjo už..) cca 20 lety, kdy sme se tomuto filmu chlámaly se ségrou jak malý jardíci. Jim je v tomto filmu TOP MIMIK BOY! To co tam předvádí je opravdu vrchol, ze kterýho ho ještě nikdo nesesadil. Ale jde to vidět na hodnocení - který si ten film právem zasloužil :)

Anděl Páně 2 (2016)

Nádherná vánoční pohádka z krásného prostředí Českého Krumlova, které vévodí jednoduchý a dojemný příběh, protkaný komickými situacemi. Jednou za čas se zrodí film s velkým "F" a tohle pro mě tato pohádka je.

Thor: Ragnarok (2017)

Tento film rozhodně pobaví. Oproti kapitánovi, kde je děj o dost temnější a vážnější je to změna. Jde vidět, že z těchto marvelovek si může vybrat každý na co má chuť. Ten komediální styl ke komixu patří stejně jako ten"temný". U Thora mě však nezklamal (jako u Spidermana).

Past na rodiče (1998)

Film, který můžu vidět i 10x a nikdy neomrzí. Jedna z nejlepších rolí Lindsay.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Proč kazí povedenou ságu Avengers tímto Spidermanem? Nejenom že už je to zpracovaný po stopadesátý, ale taky už je trapný jak se věk Petera a jeho tetky snižuje. Tohle už má od původního komixu daleko a spíš mi to přišlo jako dívat se na teenagerskou komedii pro patnáctiletý fakany. Budu doufat že na dalších 10 let je to snad poslední zpracování Spidermana. Marvel komiksy mají nějakou úroveň, tak nechápu kde ten film vzal tak dobré hodnocení... Dala bych jednu hvězdičku... ale musím ještě jednu přidat za kapitána na konci, ten mě fakt pobavil.