Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

"Ó daně, ó daně, jak my myslíme na ně, a taky na poddané, ať mají nám co dát!" ..A Jiří Lábus si zase zahrál hamižného záporáka v pohádce, ale neskončil tak zle jako v Čert ví proč.. }:)

Vrtěti ženou (2011)

Řekla bych, že tahle komedie se opravdu povedla. Alespoň tedy já jsem se bavila velice + herecké obsazení bylo výborné. Není to plných 5*, ale 4* jsou málo:)

Deurim hai (2011) (seriál)

Po úvodním, lehce pokulhávajícím dílu a trochy přemlouvání, jsem si pustila díly další, a rozhodně jsem nelitovala. I když neposlouchám kpop a ani se nijak zvlášť nevěnuju zpěvu či tanci, seriál mě oslovil a bavilo mě sledovat zajímavé choreografie a vývoje vztahů mezi postavami. Dream High má svá slabá místa, ale taky je má čím přebít. A ten, kdo se rád kouká na dorama ze školního prostředí, bude určitě spokojen. Určitě to není ztráta času:)

Blood-C (2011) (seriál)

Jednoznačné zklamání, protože Blood+ je skvělý seriál. Tohle mě nijak moc nenadchlo. Po 10 dílů se skoro nic nevědělo a vše se opakovalo pořád dokola a dokola. Pak se všechno nastrkalo a vysvětlilo ve zbývajících dvou dílech. Ty byly celkem slušné. Škoda té cenzury, mohl to být aspoň fajn krvák. Ale musím říct, že v závěrečném díle ten "králičí" mixér, to bylo něco:D

Arrietty ze světa půjčovníčků (2010)

Krásný a milý příběh doplněný nádhernou hudbou. Jelikož jsem doposud žádný jiný film s pdobným tématem neviděla, tak nemám s čím srovnávat, ale toto animované zpracování bylo podle mně výborné:) Studio Ghibili opětně nezklamalo.

Nuga geunyeowa jasseulkka? (2006)

Není divu, že hoši měli problém udržet své hormony na uzdě, když jim do školy přišla taková krásná učitelka. Výsledkem je v celku normální puberťácká komedie, ale to neznamená, že by byla špatná. Srandovních situací byla spousta, těch trapných méně. Docela dost mě bavily obličeje kázeňského dozorce (vážně měl laserové oči:D a strašně mi někoho připomínal). Hodně dobré taky byly kresby, které sprejoval Tae-yo jako parodie na milovaného dozorce. Rozhodně to není typický korejský romantický film. Lepší 3*

Pán šelem (1999) (seriál)

Tady je to podobné jako například u Xeny. Jako malá jsem Pána šelem zbožňovala, zvířátka jsem měla ráda odjakživa. No zvířátka zůstala krásná pořád, jenom seriál už ne.:)

Xena (1995) (seriál)

Jako malá jsem asi nosila růžove brýle na očích, vzpomínám si, že jsem Xenu zbožňovala. Když jsem ji viděla před nedávnem zase v televizi, fakt nechápu, co se mi na ni kdysi tolik líbilo. Možná ta znělka, ale teď už asi nic.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jednou jsem se bála, pak zase smála. Záleželo podle příběhu, ale jako menší jsem se na Věřte nevěřte ráda koukala. Lepší 3* :)

Zorro: Meč a růže (2007) (seriál) odpad!

Do teď nedovedu pochopit, jak má kamarádka dokázala zhlédnout celou telenovelu, aniž by neutrpěla psychickou újmu. :D Já jsem viděla dohromady asi 5 dílů (a to necelé) a asi bych po dalších nějakou újmu utrpěla. Ale není to první a ani poslední telenovela tohoto typu, takže se můžeme těšit na další a další(no, třeba někdy překvapí:)).