Poslední plavky (2008)

Film začínal velice slibně, v půlce jsem málem usnul, poté přišla "vtipná chvíle" a nakonec to rozbijí koncem, který z toho udělá debilitu. Za první polovinu dávám 3 hvězdičky. Jinak herci : Nedá se jim nic vytknout.

Komisař Moulin (1976) (seriál)

Jeden z mála starších detektivních seriálů na které se vždy rád podívám.

Mlha (2005)

Já bych ten film nehodnotil zas až tak zle. Neusl jsem u něj, měl příběh, dalo se na něj koukat a herecké obsazení také nebylo nějak zlé. Nějaké rezervy bych tam viděl, ale hodnocení to nijak neovlivňuje...

Mlha (1980)

Rozhodně stojí za to shlédnout...

24 hodin (2001) (seriál)

Podle mně se jedná o ejden z nejlepších seriálů všech dob. Rozhodně zde nychybí akce a nečekané zvraty. Všemu ještě příspívá kvalitní herecké obsazení, dobrá režie a perfektní střih.

Kód Omega (1999) odpad!

Popis a název zajmavý a film je taková filmařská prasárna.

Takoví normální zabijáci (1994)

Film byl velice zajímavě pojatý. Mě osobně zaujal v první řadě způsob střihu, který byl více, než jen zajímavý a potom v efektu s kamerou to vše vypadalo, jako když by to byly autentické záběry. Dávám celých 5 bodů.

Agent bez minulosti (2002)

Film, u kterého sjem se rozhodně nenudil. Zajímavá atmosféra a pořádné špionské zápletky a honičky.

Dračí války (2007)

Film se mi líbi jak příběhově, tak zpracováním, avšak některé pasáže jsou nudné, či zbytečné, ale i přesto dávám plný počet bodů.