Logan: Wolverine (2017)

Doslova krásné a důstojné rozloučení s komiksovou ikonou jedné generace a otevření cesty ikoně nové.

Bohové Egypta (2016) odpad!

Hollywood opět dokázal své umění jak lehce umí znásilnit jednu ze starověkých kolébek civilizace a jak krásně ničí mytologii a božstva.

Pád Londýna (2016)

i přes mé hodnocení jsem se toužil dobrat k závěrečným titulkům abych viděl s jakou další absurditou tvůrci příjdou.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

V prvé řadě musím vyzdvyhnout hudební spojení dua Zimmer - Junkie XL, jejichž hudba byla strhující a hlavně v poslední půlhodině. Batman v podání Bena vypadá překvapivě dobře i přes negativní ohlasy a zkušenosti s jeho předešlou rolí komiksového hrdiny. Cavill jako superman se moc od svého předešlého počinu nezměnil. A Gal Gadot se své role taky zhostila s grácií. Je těžké porovnávat obsazení Batmana a jeho věrného komorníka Alfréda, jelikož Christian Bale a Michael Caine nasadili laťku vysoko. Celkově zvývajíci postavy a obsazení jsou spíše jako omáčka k hlavním hercům.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Od prvního momentu sedmé epizody cítím skoro z každého záběru Disneyho. Otravný iritující robot BB-8, kdyby měl ještě uši úplný Mickey Mouse. K tomu se ještě přidává nový Sith lord bez jiskry. Jsem vděčný, že sem na to nebyl v kině. Velké zklamání.

San Andreas (2015) odpad!

naprostá zbytečnost se spoustou efektů

Osmý smysl (2015) (seriál)

Za mě to mělo 5* už po prvních pěti minutách prvního dílu. Troufám si říct brilantní nápad a zpracování. Skvělý výběr i hlavních charakterů. Odvážím se napsat, že sourozenci Wachowští na tohle mají talent. Těším se na druhou sérii, pokud bude.

Železný Schwarzenegger (1977)

Tehdy ještě kulturistika měla nějakou normální podobu oproti těm dnešním nafouknutým panákům. Arnold je a bude bezesporu muž číslo jedna tohohle sportu.