Iron Man 3 (2013)

Tony Stark dospěl :) a stojí to za to. Po slabší trochu pubertální dvojce je tady její dospělejší nástupce se svými démony s je se teda na co koukat. A ke všemu povedené obsazení padouchů.

Siberia (2013) (seriál) odpad!

podle tvůrců jsou muchomurky červené jedlé.

Pád Bílého domu (2013)

Je až úsměvné, že prezidenta USA zachraňuje skot. Dálší úsměvná scéna s odhazováním zničené vlajky.Pro mě byl celý film klišé za klišé od dutého zelenomozkového generála, přes hlavního hrdinu, který je top zabiják, který dokáže pohnout horou a po oddaná členy vlády, kteří raději zemřou než aby mluvili. A jsem jen rád, že Ashley Judd hrála jen 5 minut max jinak bych hodnocení ještě snížil.

Ray Donovan (2013) (seriál)

Ray Donovan je takový pan Wolf dnešní doby. Seriál mě zaujal už od prvního dílu a dál mě ujišťuje ve své kvalitě jak ve vyprávění tak v charismatu postav.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

jsem rád za jednu věc u téhle ságy a to, že už skončila. A co po sobě zanechala? Pouze zkreslený pohled na upíry jak by neměli vypadat. Ovládat elementy, elektřinu atd. Opravdu? A ještě chodit ve dne a tvářit se jako by mu ulítli včely (všichni tam vypadali jako by jim ulítlo celé hejno a ne jen včel). Nedivím se, že většina mých známých při tom "epickém" zakončení téhle tupíří série usla.

Nejšílenější úchylky (2010) (pořad) odpad!

je hlavně hodně zajímavé, že veškeré úchylky se nachází jen ve spojených státech. čekám kdy USA udělá reality show na to jak se lidé ráno vyspali nebo jak sedí na záchodě.

Noc drůbežích mrtvol (2006) odpad!

váženě?? tohle mi chcete říct, že to je až takhle koukatelný? tvůrci tohodle snímku museli vymyslet nějaký nový druh narkotik, protože na tohle se za střízliva nedá koukat.

Graceland (2013) (seriál)

3* zatím po pilotu uvidíme co se z toho vyklube

Ve jménu krále 2 (2011) odpad!

měla by existovat nějaká režisérská licence bez ktere by režiser nemoh točit filmy a tahle licence by měla být Uwemu zabavena a na mistě roztrhána a jemu dán doživotní zákaz na režírování.