Halloweenská noc (2007)

nejsem zrovna hororový fanda i když tenhle film mi moc jako typicky horor nepřipadal, ale zase na druhou stranu jsem se u něj i trochu zasmál a opravdu se mi líbil jak svou atmosférou tak i nápadem a příběhy.

Mistr kickboxu (1992)

2* kvůli Chucka Norrise, že nikdy nespí :)

Aréna (2011) odpad!

Snímek, který má hodinu a půl jsem zvládl shlédnout za dobrou půl hodinu a věřím že jsem o nic nepřišel. Hlavní představitelé jsou drsní jak skelná vata. Kellan sice do takových odpadů patří, protože Stmívání není o nic lepší. Jen nedokážu pochopit Samuela jak se tak může zaprodat. Film nezachránily ani ty nahé krásky.

Drive (2011)

film mi připadal jako by se atmosférou zastavil v 80. létech. Hudba úžasná a zůstane vám v hlavě ještě dlouho potom co film skončí. Děj jednoduchý nic překombinovaného, chytil a nepustil dokud nebyli závěrečné titulky.

Generation Kill (2008) (seriál)

nebudu tady opěvovat jak užasný to je seriál, že ode mě dostal plný počet. Těch 5* má seriál za přibližení reality jak vypadaly prvný dny amerických jednotek v Iráku a hlavně za poukázání americké debility a idiotismu některých mužů a jejích rozkazů.

Bloodrayne: Třetí říše (2010) odpad!

jestli hodnocení "odpad" znamená, že na film nemá cenu ani zapínat, tak potom Uweho filmy by měli mít samostatné hodnotící bod, protože "odpad" je ještě pochvala

Captain America: První Avenger (2011)

První film tohoto léta, který nebyl pro mě zklamáním. Drží se přímo předlohy. Hugo Weaving výborný padouch a Chris Evans troufnu si říct ve své vrcholné formě. zasloužených 5*

Transformers 3 (2011)

pro mě největším zklamáním z celé téhle roboti trilogie. Hlavni herečka se na plátně promenádovala jako na nějakém módním molu. A už vidím jak po bojišti kde jaká smrtelnice běhá v 10ti centimetrových podpatcích a tak upravená. Shia je v jednu chvíli největší hysterka a v druhou se odvážně vrhá vstříc nebezpečí. Celkově mi přijde, že se ani tvůrcům nepodařil zasadit humor do takové míry jak měli v úmyslu. Celou tečku na závěr tomu dala vlajka v pozadí.

Vetřelec vs. Lovec (2007) odpad!

právě jsem ze svého života ukrojil 5 minut touhle nesmyslností, opravdu déle ne.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

zatím dávám 1* připadá mi to jako další teen slátanina